Rozvod a život rozvedených v církvi

23.3.2024

Centrum pro rodinu a sociální péči zve v sobotu 23. 3. 2024 od 9 h na diecézní setkání Rozvod a život rozvedených v církvi.

Cítíte, že potřebujete duchovně načerpat a povzbudit po rozpadu manželství nebo dlouhotrvajícího vztahu? Setkání nabízí možnost společného slavení mše svaté v katedrále, kterou bude celebrovat generální vikář Mons. Pavel Kafka.

Dále budou následovat přednášky v sále Centra pro rodinu a sociální péči (Biskupská 7, Brno) na téma „Komunikace s bývalým partnerem“ s psycholožkou Alžbětou Chladilovou, „Pastoračně – právní pohled církve na manželství“ se zástupci Diecézního církevního soudu v Brně a „Jak komunikovat s Bohem i ve chvílích osobní krize“ s farářem z farnosti u sv. Jakuba v Brně o. Janem Pacnerem. Po každé z přednášek bude následovat prostor pro dotazy i případnou diskuzi.

Více informací a odkaz na přihlašování najdete ZDE