Biskupství brněnské

Liturgické akce biskupství

Ne 03. 03. 2019 10:00 Lanžhot – žehnání varhan
Ne 03. 03. 2019 11:00 Vranov u Brna – biřmování
St 06. 03. 2019 17:30 Brno - dóm – Popeleční středa
22. 03. 2019   Třebíč - Jejkov – slavnost školy Katolického gymnázia a žehnání nové budovy
Ne 24. 03. 2019 10:00 Cetkovice – biřmování
Ne 24. 03. 2019 14:00 Vísky u Letovic – biřmování
Po 25. 03. 2019 17:00 Rokytnice nad Rokytnou – připomínka 5 let od zahájení beatifikačního procesu Jana Buly, mše sv.
12. 04. 2019 10:30 Sloup v Moravském krasu – poutní bohoslužba
Ne 14. 04. 2019 10:00 Brno - dóm – Květná neděle
Čt 18. 04. 2019 17:30 Brno - dóm – obřady Zelený čtvrtek
19. 04. 2019 15:00 Brno - dóm – obřady Velkého pátku
So 20. 04. 2019 21:00 Brno - dóm – vigilie slavnosti Zmrtvýchvstání Páně
Ne 21. 04. 2019 9:00 Slavkov u Brna – 230 let zasvěcení kostela, mše sv.
Ne 21. 04. 2019 10:30 Brno - dóm – slavnost Zmrtvýchvstání Páně
So 27. 04. 2019 10:00 Tišnov – biřmování
So 27. 04. 2019 15:00 Třebíč - zámek – diecézní pouť skautů
Ne 28. 04. 2019 10:30 Sněžné na Moravě – biřmování
Ne 28. 04. 2019 10:00 Jemnice – biřmování
Ne 05. 05. 2019 11:00 Kunštát na Moravě – poutní mše sv. ke sv. Stanislavovi -  940 let od smrti sv. Stanislava
St 08. 05. 2019 16:00 Křtiny – brněnská pěší pouť, mše sv.
Ne 12. 05. 2019 8:30 Syrovice – biřmování
So 18. 05. 2019 10:00 Rousínov u Vyškova – Diecézní misijní den
So 18. 05. 2019 14:00 Lukov u Moravských Budějovic – výročí popravy P. Jana Buly, mše sv.
Ne 19. 05. 2019 9:15 Ořechov - Všech svatých – biřmování
Út 21. 05. 2019 19:00 Brno - dóm – slavnost výročí posvěcení katedrály
St 22. 05. 2019 18:00 Brno - Staré Brno – poutní mše sv. ke sv. Ritě
24. 05. 2019   Noc kostelů
Ne 26. 05. 2019 10:30 Brno - sv. Janů – biřmování
Po 27. 05. 2019 19:00 Brno - Jezuité – biřmování
Ne 02. 06. 2019 10:30 Křtiny – první jarní pouť
Ne 02. 06. 2019 10:30 Čejkovice – mše sv. k 750. výročí první zmínky o kostele sv. Kunhuty
So 08. 06. 2019 14:00 Hovorany – biřmování
So 08. 06. 2019 18:00 Křtiny – hlavní pouť
Ne 09. 06. 2019 10:00 Brno - dóm – slavnost Seslání Ducha Svatého
So 15. 06. 2019 10:00 Brankovice – biřmování
Ne 16. 06. 2019 9:00 Boskovice – biřmování
Ne 16. 06. 2019 10:00 Jihlava - Matky Boží – biřmování
21. 06. 2019 18:00 Brno - Líšeň – biřmování
So 22. 06. 2019 9:00 Brno - dóm – jáhenské a kněžské svěcení
Ne 23. 06. 2019 9:30 Lovčice u Kyjova – biřmování
Ne 23. 06. 2019 9:30 Jasinov (f. Letovice) – mše sv. k 50. výročí vysvěcení kaple sv. Jana Křtitele
Ne 23. 06. 2019 15:30 Brno - sv. Janů  – slavnost Těla a Krve Páně
Ne 30. 06. 2019 9:00 Brno - dóm – slavnost sv. Petra a Pavla
Ne 30. 06. 2019 10:00 Břežany u Znojma, klášterní kaple – mše sv. k 160. výročí založení kongregace
05. 07. 2019 14:00 Lipůvka – poutní mše sv. ke sv. Cyrilu a Metoději
05. 07. 2019 16:30 Mikulčice – poutní mše sv. ke sv. Cyrilu a Metoději
Út 16. 07. 2019 10:00 Kostelní Vydří – kněžská pouť
  15.-16. 08. 2019   Brno – oslavy Dne Brna
Čt 15. 08. 2019 18:00 Brno - Staré Brno – poutní mše sv.
Ne 18. 08. 2019 10:00 Bukovinka (f. Křtiny) – poutní mše sv.
So 31. 08. 2019   Žďár nad Sázavou - II – 16. diecézní pouť rodin
Ne 08. 09. 2019 10:30 Vranov u Brna – slavnost Narození Panny Marie, poutní mše sv.
So 14. 09. 2019 8:30 Radostín nad Oslavou – biřmování
So 14. 09. 2019 10:30 Pavlov u Radostína nad Oslavou – biřmování
Ne 15. 09. 2019 10:00 Chlum u Třebíče – biřmování
Ne 15. 09. 2019 10:00 Velké Pavlovice – biřmování
So 21. 09. 2019 10:00 Stránecká Zhoř (f. Netín) – žehnání kaple
Ne 22. 09. 2019 9:30 Hustopeče u Brna – biřmování, oslava 25. výročí posvěcení kostela
27. 09. 2019 17:30 Brno - dóm – děkovná mše sv. při příležitosti 10. výročí návštěvy papeže Benedikta XVI. v Brně
So 28. 09. 2019   Stará Boleslav (arcid. pražská) – pouť ke sv. Václavovi
So 28. 09. 2019 10:00 Žarošice – biřmování
So 05. 10. 2019 10:00 Dačice – biřmování
Ne 06. 10. 2019 10:00 Moravské Budějovice – biřmování
So 12. 10. 2019 10:30 Kunštát na Moravě – svěcení oltáře
So 12. 10. 2019 10:00 Luka nad Jihlavou – biřmování
Ne 13. 10. 2019 9:00 Troubsko – mše sv. k 240. výročí posvěcení kostela
So 19. 10. 2019 10:00 Bystřice nad Pernštejnem – biřmování
So 19. 10. 2019 10:00 Rudíkov – biřmování
Ne 20. 10. 2019 10:30 Želešice – biřmování
So 26. 10. 2019 10:00 Olší u Tišnova – biřmování
Ne 27. 10. 2019 10:00 Dolní Cerekev – svěcení oltáře
01. 11. 2019 17:30 Brno - dóm – slavnost Všech svatých
So 02. 11. 2019 17:30 Brno - dóm – Památka všech věrných zemřelých
Ne 10. 11. 2019 10:00 Dolní Cerekev – biřmování
Ne 10. 11. 2019 10:30 Čejkovice – biřmování
  11.-14. 11. 2019   Řím (Itálie) – národní pouť ke 30. výročí svatořečení sv. Anežky České
So 23. 11. 2019 10:00 Brno - dóm – Svatocecilské setkání, mše sv.
Ne 24. 11. 2019 9:00 Brno - dóm – slavnost Ježíše Krista Krále
Po 09. 12. 2019 17:30 Brno - dóm – slavnost Neposkvrněného početí Panny Marie s průvodem světla
Út 24. 12. 2019 24:00 Brno - dóm – půlnoční mše sv.
St 25. 12. 2019 10:30 Brno - dóm – slavnost Narození Páně
Ne 29. 12. 2019 8:00 Brno - Grohova – svátek Svaté Rodiny, poutní mše sv.
Út 31. 12. 2019 16:00 Brno - dóm – ukončení občanského roku

 

Facebook profil Biskupství brněnského

Banner - projekty spolufinancované z EU

Přehledy bohoslužeb v brněnské diecézi
Stálá zpovědní služba v Brně
Duchovní služba v nemocnicích
Puls
Výroční zprávy
Odběr RSS - Aktuality