Vysokoškolské katolické hnutí

11.10.2023 - 30.10.2023

VKH Brno je otevřeným společenstvím, rádi tedy na akcích uvidíme i Tebe. Pokud se chceš přidat není nic jednoduššího než přijít na libovolnou akci, která je ti zrovna po chuti. Přehled všech akcí, které připravujeme, najdeš zde na webu i na našem Facebooku. Také se můžeš podívat na fotky z minulých akcí, abys věděl, do čeho jdeš.

Pravidelně se také konají studentské mše v kostele Nanebevzetí Panny Marie u jezuitů. Po pondělních mších jsou také pravidelné ohlášky, kde se dozvíš nejnovější informace z VKH. Tyto ohlášky jsou v textové podobě umístěny vždy i na zde na web.

Máš-li dostatek energie a odvahy, budeme rádi, když se zapojíš i aktivněji. Možností je velké množství, ať už na mších ve schole, mezi ministranty, čtením čtení, modlitby či nesením darů. Tak i na akcích jako dobrovolník.

Pokud se chceš na cokoli zeptat, neváhej kontaktovat nás kontaktovat. Můžeš se obrátit přímo na konkrétního radního, který Ti rád zodpoví všechny otázky, případně nás oslovit přes Facebook.

Těšíme se na Tebe!

PLAKÁT