První streamovací služba s křesťanskými filmy startuje v Česku a na Slovensku

13.7.2023

Filmana – filmy, které nasytí duši. Tak zní název a slogan nové služby, která divákům nabídne pohodlný přístup k filmům, dokumentům a seriálům s křesťanskými hodnotami.

Na Filmaně najdou předplatitelé videoobsah, který jim nepřinese pouze zábavu, ale také zajímavou inspiraci a přiblížení k Bohu. Za projektem stojí kolektiv věřících filmařů z produkce Bumerang Film a na podporu vzniku platformy organizátoři spouštějí v červnu crowdfundingovou sbírku. Zahájení fungování streamovací služby je plánováno na podzim 2023.

„Počítáme s tím, že s rostoucím počtem předplatitelů budou na Filmaně k dispozici stovky filmů,“ říká Karel Studený, člen produkce Bumerang Film, která má za 8 let existence na svém kontě řadu zajímavých vlastních projektů – dokumentární filmy Psi Páně a Každý krok se počítá, seriály Církev za oponou a Rok zasvěceného života nebo populární talk show OMG.

Celý článek zde https://www.cirkev.cz/