Přenos mše bude z Velehradu i z KCHK

9.7.2023

Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše svaté v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných od 3. do 9. července 2023 přímým přenosem v Televizi Noe, České televizi, Radiu Proglas a Českém rozhlasu.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Česká televize nabídne na svém druhém programu ve středu od 10.30 hlavní mši svatou z Národní cyrilometodějské pouti na Velehradě, kterou zde budou slavit čeští a moravští biskupové. Hlavním celebrantem bude letos apoštolský nuncius arcibiskup Jude Thaddeus Okolo a kazatelem pak administrátor olomoucké arcidiecéze biskup Josef Nuzík. Tutéž bohoslužbu lze sledovat také prostřednictvím Českého rozhlasu (stanice Vltava).

Přehled ZDE