Na portálu církev.cz je nově web o duchovní péči

19.6.2023

Od dnešního dne je na portálu církev.cz nově zprovozněna část nazvaná Duchovní péče, jejímž cílem je informovat o hlavním poslání a službě katolické církve. Je určená nejen pro věřící, ale i pro osoby hledající nebo ty, které potřebují praktické informace ohledně církevních úkonů.

„Katolická církev tu není od toho, aby pečovala o majetek, budovala dokonale fungující instituci, ale chce být nablízku a pomáhat lidem, kteří hledají nebo kteří prožívají náročné či radostné okamžiky svého života, a ukazovat cestu k Bohu, kterého poznáváme skrze víru," stojí hned v úvodu této webové stránky, jejímž cílem je pomoci všem, kteří hledají víru, Boha, či jen potřebují pomoci s praktickými věcmi v životě víry.

Více ZDE