Brněnská diecéze: modlitby za Ukrajinu a za mír

2.3.2022 - 5.3.2022

Přinášíme přehled duchovních aktivit v brněnské diecézi.

Farnosti Lanžhot a Tvrdonice: 24 hodinová adorace, která se bude konat v lanžhotském kostele a začne na Popeleční středu 2. března po ranní mši v 7.00 hodin a skončí ve čtvrtek 3. března také ranní mší v 8.00 hodin.

Farnost Moravská Nová Ves organizuje v tomto týdnu vždy hodinovou adoraci za mír na Ukrajině. V pondělí 28. února od 17.00 hodin, v obci Týnec v úterý 1. března od 17.00 hodin, v obci Hrušky adorace na Popeleční středu 2. března od 16 hod a v pátek 4. března opět v Moravské Nové Vsi hodinová adorace od 17.00 hodin.

Farnost Znojmo: modlitba křížové cesty za Ukrajinu na Popeleční středu 2. března od 19.30 hodin. Plakátek ZDE

Farnost Valtice: každý pátek od 15.00 hodin adorace v 15.00 hodin v místním kostele Milosrdných bratří, poté bude mše obětovaná za mír na Ukrajině.

Farnost Babice: na Popeleční středu a v sobotu 5. března se zde bude konat duchovní spojení s Ukrajinou. V 15.30 adorace, v 16.30 hodin bohoslužba.

Farnost Jemnice: každý pátek, počínaje 4. březnem, zde budou v rámci křížové cesty modlitby za obrácení Ruska a za Boží milosrdenství pro Ukrajinu.