Pouť ke svatému Valentinovi v Brně 2022

13.2.2022

Valentinská pouť se bude letos konat 13. února 2022 od 17.00 hodin v kostele sv. Michala v Brně na Dominikánském náměstí. Po přednášce manželů Kvapilíkových „Zamilovanost je zadarmo, ale láska je dřina“ následuje bohoslužba k patronu lásky svatému Valentinovi, jehož jméno dalo základ „svátku všech zamilovaných“.

Po celém světě se v polovině února slaví svátek svatého Valentina. V mnoha místech jde však převážně o konzumní slavení plné reklamních a dárkových předmětů. Valentinská pouť nabízí slavení tohoto svátku duchovně. „Přijďte oslavit svátek patrona mládeže a šťastného sňatku do kostela sv. Michala v Brně,“ zvou organizátoři.

Program:
17.00 přednáška manželů Kvapilíkových: Zamilovanost je zadarmo, ale láska je dřina
18.30 mše svatá s modlitbou snoubenců
19.30 koncert kapely aKamarádi
Na pouť jsou zvány zvláště páry a všechny mladé, kteří hledají své životní povolání. Svatý Valentin je patronem mladých lidí a jejich čisté a oddané lásky.