Připojte se do celostátní iniciativy: Dny vděčnosti zdravotníkům. Jste pro nás darem.

13.12.2021 - 19.12.2021

„Blbá nálada“, nevděčnost a někdy až agrese vůči zdravotníkům aktivizovala tři největší střešní prorodinné organizace k vyhlášení Dnů vděčnosti zdravotníkům, které probíhají v celé České republice ve dnech 13. – 19. prosince 2021.

Rodinný svaz ČR, Síť pro rodinu a Unie center pro rodinu a komunitu zastupují více než 300 organizací a chtějí vyjádřit uznání těm, kteří pečují o naše zdraví, jsou v první linii a v těchto dnech jsou i těmi, kdo o naše životy doslova bojují. Připojit k této iniciativě se může každý. Symbolem podpory se může stát jen obyčejná náplast se srdcem, kterou si každý může "vyrobit".

www.cirkev.cz/cs/aktuality/211213pripojte-se-do-celostatni-iniciativy-dny-vdecnosti-zdravotnikum-jste-pro-nas-darem