Charita pomáhá zvládnout situaci s koronavirem

18.3.2020

Zhruba o 150 tisíc potřebných po celé republice se ročně stará 8 tisíc zaměstnanců Charity.

I v čase ohrožení koronavirem je naší povinností pomáhat těm nejslabším, nejohroženějším, chronicky nemocným nebo seniorům – a nejen proto, že z hlediska onemocnění Covid-19 patří mezi nejrizikovější skupinu. Snahou Charity však je pomoci maximu lidí, kteří nás potřebují třeba proto, že jim nová situace přinesla překážky, s nimiž si sami neporadí – od hrozících dluhů po péči o blízké. Proto zveřejňujeme čísla infolinek, na kterých nás mohou kontaktovat.