Biskupství brněnské

Erasmusdays 2019 na Biskupském gymnáziu Brno

Ilustrace
11.10.2019

Letošní ročník Erasmusdays se koná ve dnech 10. – 12. října 2019 (https://www.erasmusdays.eu/). Biskupské gymnázium v Brně se do této iniciativy přihlásilo a bude pořádat Erasmusdays 2019 v pátek 11. října 2019.

Dům zahraniční spolupráce (Na Poříčí 1035/4, 110 00, Praha) vybral Biskupské gymnázium Brno jako reprezentanta České republiky ze všech českých škol, které se aktivně zapojily do letošního ročníku Erasmusdays 2019.

Simoneta Dembická, koordinátorka projektu Ersamus+ WISA, a Mgr. Jiří Vondra, zástupce ředitele Biskupského gymnázia, se budou účastnit tiskové konference u příležitosti zahájení oslav Erasmus Days 2019 ve čtvrtek 10. října 2019 od 10:00 hodin v Evropském parlamentu v Bruselu. Na tiskové konferenci stručně představí projekty, které byly na Biskupském gymnáziu realizovány v rámci programu Erasmus+, a aktivity, které škola plánujeme pro Erasmus Days (viz program). Akce se bude za Českou republiku účastnit také zástupce Domu zahraniční spolupráce, zástupci dalších národních agentur a zástupci škol z Francie, Španělska a Itálie.

Program v příloze.

Facebook profil Biskupství brněnského
Banner - Pastorační aktivity děkanství brněnské diecéze

Banner - projekty spolufinancované z EU

Přehledy bohoslužeb v brněnské diecézi
Stálá zpovědní služba v Brně
Duchovní služba v nemocnicích
Ochrana nezletilých v církvi
Puls
Výroční zprávy
Odběr RSS - Aktuality