Noc kostelů 2018 na YouTube

30.4.2018

Krátký videospot na YouTube je pozvánkou na jubilejní 10. Noc kostelů, která se bude konat v pátek 25. května 2018.
Videospot zpracovala Petra Dolíhalová, doprovodný audiospot byl vyroben ve studiu Radia Proglas, fotografie pocházejí z archivu Noci kostelů.

Videospot Noci kostelů

Do prvního ročníku Noci kostelů v roce 2009 se zapojilo 25 kostelů a v letošním jubilejním 10. ročníku připravuje již více než 1300 kostelů v celé České republice pestrý program.

Pořadatelé nyní připravují programy, při nichž budou mít návštěvníci příležitost nahlédnout do věží, sakristií, kaplí, křížových chodeb, klášterních refektářů i rajských zahrad, nechat se v chrámových prostorách provést slovem, povznést hudbou, inspirovat ve ztišení a modlitbě či potěšit při setkání.