XI. farní ples ve Velké Bíteši

30.1.2016

Farní ples ve Velké Bíteši se uskuteční 30. ledna 2016  od 20.00 hodin v místním Kulturním domě.

Atmosféru přibližuje Michaela Hanzelková: „ Přicházíte v nádherných róbách a elegantních oblecích do foyer kulturního domu. Slivovičkou či medovinou si s vámi připíjí otec Bohumil a farníci. V sále zní hudba... Co to? Zdá se vám to? Slyšíte dobře? Kouknete na pódium – a hle, už to máte!  Po mnoha letech, kdy vám hráli muzikanti z F-Boxu, k jejichž vrcholným číslům patří jedinečně podaná Lady Karneval, se náš organizační tým rozhodl pro změnu. Pozvali jsme kapelu Merllin. Ta hraje, „nesmrtelné evergreeny i současné žhavé novinky. Rock, pop, klasické vykopávky a lidovky, to všechno uslyšíte v perfektním provedení.” Změn dozná i soutěžní klání. Tradiční pomeranče se odkutálely a nahradí je jiná proprieta. Novinka vás čeká rovněž ve vyhlášené tombole – a bude vskutku povznášející. Ale netřeba se bát, výherce první ceny jako vždy odjede na skútru. A protože tento rok papež František vyhlásil Svatým rokem milosrdenství, rozhodli jsme se výtěžek z plesu věnovat na pomoc potřebným.“

Další informace viz plakátek