Nedělní odpoledne u sv. Augustina

8.11.2015

Římskokatolická farnost u kostela sv. Augustina v Brně - Masarykově čtvrti (náměstí Míru, konečná stanice tramvaje č. 4) pořádá další „nedělní odpoledne u sv. Augustina“, a to v neděli 8. listopadu 2015 v 15.00 hodin.

Nese název „Jako bychom dnes zemřít měli“, drama života, kněžství a mučednické smrti číhošťského faráře P. Josefa Toufara a zájemci se při něm mohou setkat s básníkem, publicistou a redaktorem Českého rozhlasu Milošem Doležalem, autorem stejnojmenné knihy, která získala ocenění Kniha roku 2012 v anketě Lidových novin a Dobrá kniha roku 2012 v anketě Katolického týdeníku.

Ukázky z knihy a dosud nepublikovaných textů přečte autor a Jana Franková na bicí a harmoniku doprovází Vladimír Herák.