1.12.2012

Na slavnostní bohoslužbě k zahájení Roku víry informoval brněnský biskup Vojtěch Cikrle o zavedení stálé zpovědní služby v brněnské diecézi.

Brno: V brněnské diecézi vzniká v Roce víry řada potřebných iniciativ, které mohou pomoci k jeho hlubšímu prožívání. Mezi ně patří i zavedení stále zpovědní služby v kostele sv. Maří Magdalény v Brně v Masarykově ulici. Od první neděle adventní (1. prosince 2012) bude od pondělí do pátku v době od 9.00 do 16.30 hodin možnost setkat se v nové zpovědní místnosti s knězem a přijmout svátost smíření, nebo využít nabídky k duchovnímu rozhovoru či modlitbě. V kostele zároveň probíhá výstav Nejsvětější svátosti oltářní. Jde o příležitost setkat se Pánem i jeho uzdravujícím milosrdenstvím.