Biblický kurz

16.9.2012

Pastorační středisko brněnské diecéze nabízí letos na podzim další, již desátý ročník Biblického kurzu. Jde o vzdělávání pro všechny zájemce o Bibli, vhodné pro osobní poznání Božího slova i jako materiál pro ty, kdo vedou různá malá společenství a biblické hodiny. Kurz je také součástí diecézního biblického programu Vezmi a čti, ve kterém chceme v období přípravy na cyrilometodějské výročí (2013) více číst Boží slovo a žít z něho (http://www.vezmiacti.cz).

Kurz se jako vždy uskuteční opět v Brně na Biskupském gymnáziu v období září – listopad 2012 v pěti večerních čtvrtečních setkáních s (přibližně) čtrnáctidenní periodicitou: 20. září, 4. a 18. října, 8. a 22. listopadu od 17 hodin. Přihlášky jsou k vyzvednutí u duchovních správců farností, na Službách Biskupství brněnského Petrov 5, či ke stažení na www.biskupstvi.cz/pastorace.