Předpremiéra dokumentu Milujte život! - odkaz Josefa Navrkala

29.7.2012

Veřejná projekce, předpremiéra dokumentu o Mons. Josefu Navrkalovi, který natočila Česká televize Brno, Tvůrčí producentská skupina náboženské tvorby, proběhne v neděli 29. července 2012 v 17.00 hodin v kině Svět ve Znojmě. Premiérové vysílání je plánováno na 14. října 2012 v rámci dokumentárního cyklu Cesty víry České televize.

Mons. Josef Navrkal, kněz brněnské diecéze, byl neobyčejnou osobností: jeho živá víra a srdce zaslíbené Bohu žije dál v dalších generacích. Půlhodinový dokument je svědectvím o odvaze a svobodě srdce, které proměnily život obcí a farností všude tam, kde působil.

Tvůrci dokumentu: dramaturg: Petr Raus, námět: Romuald Štěpán Rob, zvuk: Petr Kaláb, Petr Kroča, světla: Roman Pokorný, spolupracovali: Jiří Cupal, Petr Wimmer, kamera: Jiří Kovář, scénář a režie: Petr Baran.