Celostátní Misijní pouť a Misijní den dětí

26.5.2012

V sobotu 26. května 2012 se v Kroměříži koná 10. celostátní misijní pouť a 7. misijní den dětí, které s mottem „Podej mi ruku, pomůžu Ti.“ pořádají Papežská misijní díla (PMD) a obě kroměřížské farnosti.

Při této příležitosti také PMD oslaví sté výročí působení Misijních děl u nás a 190 let od založení Misijního díla šíření víry zakladatelkou Pauline Jaricot. Poutí bude také zahájena příprava na vyhlášení Roku víry Benediktem XVI. v den 50. výročí zahájení Druhého vatikán­ského koncilu (11. října 2012). Připraven je bohatý program pro děti i dospělé, kde nebude chybět mše svatá za účasti hostů, tradiční Misijní jarmark, misijní hrátky, soutěže a putování po kontinentech, prohlídka zámku a zahrad, pásmo písní a další překvapení.

Více informací: