Tomáš Halík: Spiritualita pro naši dobu

5.12.2011
Poslední přednáška cyklu "Duch a duše. Shody a napětí", který v tomto semestru pořádá Moravsko-slezská křesťanská akademie nabízí setkání s Mons. Prof. PhDr. Tomášem Halíkem, Th.D, který přednese příspěvek s názvem "Spiritualita pro naši dobu". Tato přednáška se koná výjimečně v pondělí 5. 12. 2011 v 17.00 hod. v aule Fakulty sociálních studií MU, Joštova 10, Brno.

V 19.00 hod. Mons. Halík celebrovat studentskou mši svatou v kostele Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů). Po mši svaté bude následovat beseda se studenty. Dále proběhne autogramiáda knihy Prof. Halíka „Úvahy na prahu tisíciletí“ , která vyšla v Nakladatelství Lidové noviny. Autogramiáda se koná 5.12. od 15.30 v knihkupectví Knihy Dobrovský, Joštova 6, Brno.

Videozáznam z minulých přednášek brněnské pobočky najdete na http://vimeo.com/mskabrno/