Biskupství brněnské

Den Charity 2011

Ilustrace
22.9.2011
Diecézní charita Brno (DCHB) již po osmé pořádá Den Charity, který se bude konat zejména 22. 9. po celém Jihomoravském kraji a Kraji Vysočina. Charita zve u příležitosti Evropského roku dobrovolníků k akcím s mottem „Charita s dobrovolníky počítá“.

„Den Charity je informační kampaň, nejde o žádnou sbírku. Naopak snažíme se v tento den a v návazném období přiblížit co nejvíce veřejnosti a nabídnout jí něco ze sebe, jakožto i poděkovat za její přízeň,“ vysvětlil smysl akce ředitel DCHB Oldřich Haičman.

Hlavní program proběhne na nádvoří Staré radnice v Brně „Dobrovolně s námi!“, kde se od 13.00 do 20.30 hod. uskuteční prezentace neziskových organizací pracujících s dobrovolníky, prezentace projektu Dobrovolnická kalkulačka, taneční představení Kavárna pohybového studia Cyranovy boty a projekce dokumentárního filmu „Jak se vaří dějiny“ od slovenského režiséra Petera Kerekese. Vstup je zdarma, v případě nepříznivého počasí se celý program přesouvá do Bílého domu - Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6.

Více na www.dchb.charita.cz
Program po celé jižní Moravě v příloze.
Facebook profil Biskupství brněnského

Banner - projekty spolufinancované z EU

Přehledy bohoslužeb v brněnské diecézi
Stálá zpovědní služba v Brně
Duchovní služba v nemocnicích
Ochrana nezletilých v církvi
Puls
Výroční zprávy
Odběr RSS - Aktuality