Muzikál Tarsan v Brně

23.6.2011
fotoAmatérské divadlo Spojené farnosti uvede další reprízy autorského muzikálu o svatém Pavlovi z Tarsu nazvaném TARSAN, a to 23. června v 17.00 a ve 20.00 hodin v Brně v klubu Šelepka na Šelepově ulici.

Představení ve 26 písních seznamuje posluchače s jednou z nejvýznamnějších postav křesťanství. Více než dvouhodinové představení si připravil soubor k dvacátému výročí svého vzniku. Tarsan měl premiéru letos v dubnu ve Zbraslavi. Vystoupení v Brně předcházely úspěšné a hojně navštívené reprízy v Rosicích, Ořechově u Brna a Blízkově. V současnosti divadlo sdružuje asi 25 amatérských herců ze Zbraslavi, Rosic, Ořechova u Brna, Blízkova a Brna.

Vstupné činí 100 Kč (školáci do 15 let polovic).
Více informací, fotografie nebo recenze premiéry naleznete na stránkách spojenefarnosti.czweb.org

(Fotografie v plném rozlišení najdete v komprimovaném souboru. Jejich autorem je Viktor Steingart)