Noc kostelů: Brožura a poutnický pas v jednom

27.5.2011
V letošním roce tvoří poutnický pas a brožura s programem Noci kostelů v Brně jeden celek. Každý kostel má tedy v brožuře, kromě programu a kontaktních informací, vyhrazen také prostor pro otisk pamětního razítka. Návštěvníci, kterým se podaří nasbírat alespoň 20 razítek, získají v katedrále sv. Petra a Pavla certifikát poutníka. Pro razítka si mohou návštěvníci přijít i během roku, a to vždy po nedělních bohoslužbách, jejichž čas je v brožuře vyznačen mezi informacemi o jednotlivých kostelech.

Brožura s programem Noci kostelů v Brně je již nyní návštěvníkům k dispozici v jednotlivých kostelech a na brněnských informačních centrech, k dostání bude i během samotného večera. Kromě programů 37 kostelů v Brně zde návštěvníci najdou také mapu Brna, kde jsou vyznačeny zapojené kostely.

Brožura je návštěvníkům k dispozici ke stažení na www.nockostelu.cz