Poutní zájezd do Vídně při příležitosti 68. výročí smrti bl. Restituty

30.3.2011
foto Farnost v Brně-Lesné pořádá ve středu 30. března 2011 poutní zájezd do Vídně. Odjezd v 11.00 hodin z Lesné, Halasovo náměstí (mezi sportovní halou a poliklinikou). Návrat před půlnocí. Program:

Návštěva kostela sv. Brigitty ve spřátelené farnosti Vídeň – Brigittenau.
Návštěva vídeňského ústředního hřbitova a hrobu bl. Restituty.
Prohlídka muzea a kaple bl. Restituty v nemocnici Hartmannspital Wien.
Účast na večerní mši v přilehlém klášteře františkánek.

Cena 350,- Kč včetně pojistného.
Upřednostněni budou zájemci, kteří se předešlých poutí k bl. Restitutě ještě nezúčastnili. Tito se mohou přihlásit a současně zaplatit poplatek do neděle 6. března 2011. Po tomto datu se mohou hlásit všichni ostatní zájemci.

Poplatky bude vybírat pan Karel Pažourek od neděle 20. února 2011 a to každou neděli ve dvou přestávkách mezi dopoledními bohoslužbami v DCBL. Při placení je nezbytně nutné nahlásit rodné číslo, adresu bydliště a telefonní číslo. Bez těchto údajů nebude nikdo zapsán do zasedacího pořádku v autobusu. Každý účastník musí mít na cestu platný cestovní doklad, tj. pas nebo občanský průkaz.

Více na www.