Biskupství brněnské

Den otevřených dveří Radia Proglas

Ilustrace
16.6.2007
V sobotu 16. června se otevřely dveře brněnského studia Radia Proglas dokořán všem zájemcům.Brno: Den otevřených dveří Radia Proglas se již tradičně setkává s velkým zájmem. Návštěvníci mají možnost prohlédnout si studio Proglasu i televize NOE, popovídat si s redaktory a moderátory rádia, které jinak poznávají jen podle hlasu, a nakouknout do zákulisí rozhlasového a televizního vysílání. Letos si mohli také vyzkoušet odbavovací studio a režii, a nechyběla ani nabídka programu pro děti.

Radio Proglas je jediná křesťanská rozhlasová stanice v České republice. Hlavní redakce sídlí v Brně na Barvičově ulici č. 85 a ředitelem (stejně jako před lety iniciátorem vzniku) je P. Ing. Martin Holík (*1960).

Program Radia Proglas můžete naladit na frekvencích 88,7 FM z Tábora; 89,5 FM z Písku; 90,6 FM ze Svatého Hostýna; 92,3 FM z Českých Budějovic; 93,3 FM z Pradědu; 96,0 FM z Příbrami-Drahlína; 97,9 FM z Ještědu; 100,6 FM z Velkého Meziříčí; 104,0 FM ze Žďáru nad Sázavou; 105,7 FM z Uherského Brodu a 107,5 FM z Brna a Nových Hradů. Vysílání rádia můžete najít také v nabídce kabelových společností po celém území naší vlasti, naladit prostřednictvím Internetu nebo skrze satelit. Pokud chcete znát podrobný program vysílání Proglasu, hledejte na internetových stránkách Radio Proglas (www.proglas.cz).

Facebook profil Biskupství brněnského
Banner - Pastorační aktivity děkanství brněnské diecéze

Banner - projekty spolufinancované z EU

Přehledy bohoslužeb v brněnské diecézi
Stálá zpovědní služba v Brně
Duchovní služba v nemocnicích
Ochrana nezletilých v církvi
Puls
Výroční zprávy
Odběr RSS - Aktuality