Radio Proglas zahájí 11. rok svého vysílání

9.12.2005
Pontifikální bohoslužbu při příležitosti 10. výročí založení Radia Proglas bude brněnský biskup Vojtěch Cikrle celebrovat v kostele u sv. Augustina v Brně v pátek 9. prosince od 18.00 hodin. Brno: Bohoslužbou, kterou bude v přímém přenosu přenášet Radio Proglas, poděkuje sídelní biskup - a patron Proglasu - Vojtěch Cikrle společně s pracovníky, posluchači, farníky a přáteli za dovršení deseti let rozhlasového vysílání křesťanské rozhlasové stanice Radia Proglas. Právě z kostele svatého Augustina v Brně - Masarykově čtvrti se odvysílalo za deset let vysílání na tisíc pět set rozhlasových přenosů bohoslužeb.

Po mši bude pro všechny připraveno malé pohoštění v přilehlých chrámových prostorách.

Radio Proglas je nekomerční, nezisková rozhlasová stanice, stavějící na křesťanských hodnotách.
V současné době vysílá z 15 FM vysílačů, ze satelitu Astra 3A, po internetu a (pro Prahu) v systému DVB-T.