Farní jarmark na Vranově u Brna po páté

20.11.2005
Charitativní akce "Farní jarmark" proběhne na Vranově u Brna letos již páté, a to v den slavnosti Ježíše Krista krále 20. listopadu.Vranov u Brna: Charitativní akce, jejíž úspěch závisí na nadšení a štědrosti zúčastněných, proběhne 20.11. v Duchovním centru sv. Františka z Pauly na Vranově u Brně. Do "Farního jarmarku" se může zapojit každý, kdo daruje nějaký vlastnoručně vyrobený předmět - např. vánoční ozdoby, pečivo či ruční práce všeho druhu, stejně jako ten, kdo si některý z nabízených výrobků koupí.

Jako každoročně bude výtěžek celé akce věnován na charitativní účely. V uplynulých ročnících to bylo např. na pomoc misiím v Indii, na úhradu nákladů v projektu "Adopce na dálku", ap.

Kromě příjemně prožitého odpoledne přejí organizátoři účastníkům také radost z toho, že díky malému daru může mít někdo další naději na lepší budoucnost.

Další informace: S.M. Zdislava Nosková, tel: 541 239 264.