O soutěži VyVolení a Big Brother na vlnách Radia Proglas

5.9.2005
VyVolení a Big Brother - má brát křesťan nohy na ramena a nevidět, neslyšet, nebo má mít alespoň povšechný přehled a má se za lidi uvnitř i vně modlit (a za tu jednu křesťanku Terezu zvlášť)? Je čas strávený před obrazovkou s takovými pořady jen čas ztracený, nebo je i nebezpečný? O tom se bude mluvit v "Noční lince" v pondělí 5. září od 23 hodin. U mikrofonu bude připraven ředitel Radia Proglas Martin Holík.Brno. V cyklu "Osobnost kraje" vás pozveme do ambitů františkánského kláštera v Praze u Panny Marie Sněžné. Jana Beránková pozvala k mikrofonu P. Petra Regaláta Beneše, který přiblíží výstavu Po stopách Odorika z Pordenone. Tento blahoslavený františkán putoval ve středověku do Asie, dost možná byl i prvním Evropanem, který navštívil Tibet. Poslouchejte v úterý 6. září ve 22 hodin. (Relaci opakujeme v sobotu 10. září v 17 hodin.)

Jiří Lachman z Krizového centra ve Vlašimi navštíví ve středu 7. září "Magdazín". Po půl desáté poslouchejte jeho rozhovor s Magdou Hauserovou na téma Alkohol, drogy a jiné závislosti.

V pátek 9. září se dozvíte více ze zákulisí vysílání Proglasu - po 16.
hodině bude ředitel rádia Martin Holík připraven odpovídat na vaše dotazy.

Magazín TWR "Na sobotní frekvenci Proglasu" přináší setkání Rozity Mertové s kazatelem Církve bratrské Danielem Fajfrem. Téma jejich setkání zní Učednictví. Poslouchejte v půl osmé ráno.

Ve spolupráci s olomouckou komunitou dominikánů vzniká v našem studiu nový seriál věnovaný výkladu Katechismu katolické církve. V neděli 11. září v 10:30 poslouchejte téma Bůh přichází vstříc. (Opakujeme ve čtvrtek 8. září krátce po půlnoci.)

Pasažér z posledního letu do Larnaky - takový je titulek relace "Křesťan a svět" v neděli 11. září. Jaroslav Kratka pozval k mikrofonu pravoslavného vladyku Kryštofa, arcibiskupa pražského a českých zemí. V 17 hodin hovoří o své životní cestě i o cestě letadlem, které nedávno během zpátečního letu havarovalo v Řecku.

Program Radia Proglas můžete naladit na frekvencích 88,7 FM z Tábora; 89,5 FM z Písku; 90,6 FM ze Svatého Hostýna; 92,3 FM z Českých Budějovic; 93,3 FM z Pradědu; 96,0 FM z Příbrami-Drahlína; 96,4 FM z Třebíče; 97,9 FM z Ještědu; 100,6 FM z Velkého Meziříčí; 104,0 FM ze Žďáru nad Sázavou; 105,7 FM z Uherského Brodu a 107, 2 FM ze Znojma 107,5 FM z Brna a Nových Hradů.
Vysílání rádia můžete najít také v nabídce kabelových společností po celém území naší vlasti, naladit prostřednictvím Internetu nebo skrze satelit.
Pokud chcete znát podrobný program vysílání Proglasu, hledejte na internetových stránkách Radia Proglas.