Diecézní pouť rodin a farností ve Žďáru nad Sázavou

3.9.2005
Diecézní pouť rodin a farností ve Žďáru nad Sázavou - v rámci Roku farnosti 2005 - se bude konat v sobotu 3. září od 9.00 do 16.00 hodin. Žďár nad Sázavou: V rámci Roku farnosti, který pro brněnskou diecézi na rok 2005 vyhlásil brněnský biskup Vojtěch Cikrle, se bude v sobotu 3.9. konat ve Žďáru nad Sázavou Diecézní pouť rodin a farností.

Program:

• 09.00 Příprava na mši – zpívání pro děti, svědectví rodin
  • 10.00 Pontifikální mše - celebruje biskup Vojtěch Cikrle
  • 11.30 Program na hlavním pódiu, na zámeckých nádvořích a zahradě – loutkové divadlo, koncerty, krátké přednášky s videoprojekcí pro rodiče a mládež, outdoorové aktivity, výtvarné dílny, soutěže, lukostřelba, pohádková zahrada, prohlídka muzeí.
  • 15.45 Závěrečná modlitba, požehnání, písnička na cestu

V programu během dne vystoupí: Petr Skoumal, multifolková kapela Bezefšeho a folková skupina Svítání. Moderuje: Eman Míšek z Radia Proglas.

Po celou dobu programu je prohlídka areálu kláštera, zámku a Zelené Hory pro rodiny zdarma. Pro maminky s kojenci je k dispozici místnost pro přebalování.

Bližší informace: http://www.crsp.cz

Akce pořádána za podpory Kraje Vysočina.