Beseda o drogové problematice

23.6.2005
Ve čtvrtek 23. června od 17.30 hodin se v Duchovní centru farnosti Brno-Lesná, Nezvalova 13 koná beseda se zástupci Sdružení Podané ruce, které pomáhá lidem v tíživé životní situaci s řešením jejich drogového problému a působí tak, aby tento problém vůbec nevznikal. Zároveň chrání společnost před negativními důsledky zneužívání návykových látek. Náplní je nejen vyhledávání rizikových jedinců a skupin a snaha zbavit je závislosti na drogách, ale také poradenství a osvěta pro děti a mladé lidi i jejich rodiče. Součástí bude krátké svědectví dvou klientů, kteří ukončili léčbu a integrují se do společnosti.Během besedy bude možnost zakoupení výrobků chráněné dílny „Eikón“. Ikony vyrábějí mladí lidé, v rámci Programu podporovaného zaměstnávání a v pracovní terapii, která je součástí jejich léčby z drogové závislosti. Zisk je investován na provoz centra, dále na prevenci a léčbu. Zakoupením ikony nám nejen pomůžete, ale tato se mimo jiné může stát vhodným dárkem vašim blízkým.

Před uvedenou besedou v 17.00 bude divadelní vystoupení dramatického oboru LSU pod vedením pana Marečka „Černý den na Tolnštejně“ aneb „Veselé krveprolití tamtéž“.