Misie v Brně podruhé: Máme proč se radovat

8.6.2005 - 10.6.2005
Katolická komunita Emmanuel pořádá v centru Brna už podruhé misie. Na dny 8.-10. června připravila program různých aktivit duchovního zaměření, v němž chce nabídnout hledajícím lidem možnost obohacení o křesťanské hodnoty.Brno: Cílem městských misií katolické komunity Emmanuel je snaha nabídnout zájemcům z řad široké veřejnosti odpovědi na nejčastější otázky ohledně víry a vztahu k Bohu. Mottem letošních misií je téma: „Máme proč se radovat“.

Program v centru Brna se bude odehrávat od středy 8. června do pátku 10. června na několika místech:

STŘEDA 8.6. - "ROCKOVÁ KAVÁRNA"
Moravské náměstí, 19:00 - 21:30 h - Určeno hlavně mladým lidem, vstup volný:
Za příznivého počasí start balónu
Koncert rockové kapely PROROCK
Posezení u kávy pod stromy

ČTVRTEK 9.6. - "MISIE U CIMBÁLU": "Vím, komu jsem uvěřil"
Lidická 24, 19:00 - 20:30 h
Pásmo svědectví o Božím působení v životě člověka prokládané písničkami Varmužovy cimbálové muziky z Mistřína a slovy Heleny Bízové z Proglasu

PÁTEK 10.6. - "VEČER RADOSTI"
Moravské náměstí, 18:00 - 20:00 h
Zpěv, pantomima, rozhovory, svědectví
Kostel sv. Tomáše, 18:30 - 20:30 h
Ztišení před Bohem, přímluvná modlitba, žehnání.

Emmanuel je katolická komunita, jejíž členové žijí ve světě. Jako křesťané jsou ochotni k dialogu se světem a chtějí se s lidmi rozdělit o radost ze života s Bohem. Těmito misiemi chtějí ukázat církev z jiného úhlu než jak ji mnozí znají třeba z kostela nebo z neúplných či zprostředkovaných informací.

Další informace na www.emmanuel.cz