Dívčí pěší pouť

7.5.2005
Po ženy a dívky od 12 let je určeno květnové putování od Panny Marie Matky naděje z Vranova nad Dyjí k Panně Marii Karmelské do Kostelního Vydří.Vranov nad Dyjí: „Všechny dívky, slečny a dámy jsou zvány!“ Farní tým FATYM ve Vranově nad Dyjí zve ženy a dívky od 12 let na čtyřicetikilometrovou "Dívčí pěší pouť". Účastnice budou putovat od Panny Marie Matky naděje z Vranova nad Dyjí k Panně Marii Karmelské do Kostelního Vydří.

Úmyslem pouti je duchovní obnova mládeže, prosba za drogově závislé lidi, nenarozené děti, za obnovu víry v pohraničí a za nová kněžská a řeholní povolání.

Sraz pro zájemkyně je v pátek 6. května ve Vranově nad Dyjí, kde bude akce zahájena ve 20.00 hodin modlitbami nešpor a mší svatou. Ráno 7.5. v 6.00 hodin se poutnice vydají na cestu do Kostelního Vydří. Tam je přibližně ve 20.00 hodin naplánována poutní bohoslužba.
Přihlášky, dotazy a konzultace: tel: 515 296 383.<