Svátek rodin – Familyfest

16.4.2005
Hnutí Nových rodin srdečně zve vás i vaše přátele z farností do sálu SIDIA v Olomouci, Třída Kosmonautů č. 29, kde v sobotu 16.dubna 2005 proběhne od 9.30h do 17h pod záštitou ministra zahraničních věcí, hejtmanů Olomouckého a Jihomoravského kraje a předsedy ČBK svátek rodin – Familyfest s názvem „Je řada na rodině: Mír vyrůstá z lásky“, moderován Danielou Brůhovou a Ivanem Hoffmanem.Program zahrnuje svědectví ze snoubenecké a novomanželské etapy života, zkušenosti odborníků zabývajících se krizemi v rodině i problematikou stáří.

V programu dojde též k přímému satelitnímu propojení a přenosu Familyfestu z několika souběžných programů slavnosti ve 4 kontinentech. Očekáváno je vystoupení papeže Jana Pavla II. a Chiary Lubichové, zakladatelky Hnutí Nových rodin.

Kontakt: familyfest@fokolare.cz
Tel.: 272774984-5

Podrobnější informace – formát RTF.