Biskup Cikrle s brněnskými studenty

13.10.2003
Brněnský biskup Vojtěch Cikrle v pondělí 13. října v 19.00 hodin celebroval mši pro studenty brněnských středních a vysokých škol v kostele Nanebevzetí Panny Marie (u Jezuitů) v BrněBrno: Při příležitosti zahájení akademického roku 2003/2004 na brněnských vysokých školách bude v kostele Nanebevzetí Panny Marie celebrovat bohoslužbu biskup Vojtěch Cikrle. Po bohoslužbě zástupci jednotlivých fakult přivítají mezi sebou studenty prvních ročníků.
Katoličtí, zejména vysokoškolští studenti, se v Brně při bohoslužbě setkávají každé pondělí v 19.00 hodin. Své služby, nabídky, programy a nejrůznější kulturní a společenské akce pro ně nabízí Studentské centrum se sídlem na Kozí ulici či Vysokoškolské katolické hnutí, které v Brně působí již téměř deset let.