Setkání se zakladatelem hnutí Modlitby otců

13.9.2003 - 14.9.2003
Od roku 1995 působí se schválením České biskupské konference také v naší republice Hnutí Modlitby matek, jehož XI. setkání za účasti zakladatelky hnutí Veroniky Williamsové, proběhlo ve dnech 13.-.14.9.2003 na Velehradě.Brno: Z iniciativy diakona Maurice Williamse vzniklo před rokem v Anglii obdobné hnutí Modlitby otců, které sdružuje duchovní i fyzické otce s cílem modlit se za svět, za pokoj v rodinách a za to, aby muži přijali svou pravou úlohu a ukázali, co skutečně znamená „být otcem“. Setkání se zakladatelem, Maurice Williamsem, jáhnem a otcem sedmi dětí, se uskutečnilo v neděli 14. září od 19.00 hodin v Brně-Žabovřeskách v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů. V současné době vychází v češtině také brožura Modlitby otců, kterou je možné získat – stejně jako další informace - u koordinátorky hnutí Modlitby matek v ČR Ing. Růženy Fialové. (Adresa: Modlitby matek, P.O. Box 2, Nám Svornosti 6, 616 00 Brno, tel. 608 618 822.)

Více informací si můžete přečíst zde (formát RTF).