15.3.2019
Výběrové řízení na obsazení místa v Oddělení správy majetku

Biskupství brněnské vypisuje výběrové řízení na obsazení místa odborného pracovníka v Oddělení správy majetku s pracovištěm v Brně.

20.2.2019
Až na konec světa

Ve středu 20. února 2019 v 19.00 hodin se v sále pod kostelem Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách koná další pokračování Žabovřeského rozmlouvání, tentokrát s mladou básnířkou a písničkářkou Radkou Těšíkovou.

21.2.2019
Na rozcestí

Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně nabízí služby pro neúplné rodiny s dětmi. Kurz Na rozcestí je určený jako komplexní podpora pro rozvedené, ovdovělé, osamělé či svobodné rodiče. Jedná se o tři setkání a také o možnost individuálního poradenství.

8.3.2019
Postní duchovní obnova v katedrále

Diecézní katechetické centrum bude během pěti pátků postní doby 2019 pořádat v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně duchovní obnovu na téma O povolání ke svatosti v současném světě.

Noc kostelů, 24.5.2019Stálá zpovědní služba v BrněPULS - fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecézeNikodémova nocModlitební úmysly papeže FrantiškaCentrum pro rodinu a sociální péčiKnihovna Biskupství brněnskéhoStředisko pro liturgickou hudbu, Musica SacraDiecézní charita BrnoPortál Církevní turistikaDiecézní muzeum v Brně
9.3.2019
XXiX. vzdělávací seminář skautů brněnské diecéze

V sobotu 9. března 2019 se v Brně na Petrově bude konat již XXIX. vzdělávací seminář skautů brněnské diecéze.

15.3.2019
Postní duchovní obnova pro manžele

Centrum pro rodinu a sociální péči v Brně pořádá pro manžele postní duchovní obnovu ve Vranově u Brna. Víkendové setkání je určeno těm, kteří chtějí poodstoupit od denních starostí a navázat zase užší vztah mezi sebou a také s Bohem.