Biskupství brněnské

Liturgické akce biskupství

Ne

12. 03. 2017

09:15

Blažovice – biřmování

Ne

12. 03. 2017

09:30

Osová Bítýška – mše sv. a žehnání křížové cesty

07. 04. 2017

10:30

Sloup v Moravském krasu – poutní bohoslužba

So

08. 04. 2017

 

Brno - dóm – diecézní setkání mládeže s otcem biskupem

Ne

09. 04. 2017

09:00

Brno - dóm – Květná neděle

Čt

13. 04. 2017

09:00

Brno - dóm – Missa chrismatis

Čt

13. 04. 2017

17:30

Brno - dóm – obřady Zeleného čtvrtku

14. 04. 2017

15:00

Brno - dóm – Velký pátek

So

15. 04. 2017

21:00

Brno - dóm – Bílá sobota

Ne

16. 04. 2017

10:30

Brno - dóm – Hod Boží velikonoční

So

22. 04. 2017

15:00

Bořitov – diecézní pouť skautů

Ne

23. 04. 2017

15:00

Slavkovice (f. Jámy) – poutní mše sv. k Božímu milosrdenství

Ne

23. 04. 2017

15:00

Velké Pavlovice – žehnání fary

So

29. 04. 2017

10:00

Lysice – biřmování

Ne

30. 04. 2017

10:00

Brno - Židenice – biřmování

Ne

30. 04. 2017

15:00

Kobylí na Moravě – poutní mše sv.

Po

01. 05. 2017

15:00

Senetářov (f. Jedovnice) – děkanátní pouť k sv. Josefovi + žehnání kaple

So

06. 05. 2017

 

Slavonice – biřmování

Ne

07. 05. 2017

10:30

Oleksovice – mše sv. za živé i zemřelé hasiče

Ne

07. 05. 2017

10:00

Stonařov – biřmování

12. 05. 2017

18:00

Brno - Zábrdovice – biřmování

So

13. 05. 2017

09:00

Brno - Žebětín – biřmování

So

13. 05. 2017

10:00

Brno - Tuřany – biřmování

Ne

14. 05. 2017

10:30

Brno - dóm – mše sv. k 25. výroči založení CRSP

Ne

14. 05. 2017

10:00

Křižanov – biřmování

Ne

14. 05. 2017

10:00

Ostrovačice – biřmování

Čt

18. 05. 2017

19:00

Brno - Grohova – biřmování

Pá Ne

19. 05. 2017
21. 05. 2017

 

Brno – Tři dny křesťanské spirituality s P. . Vojtěchem Kodetem, O.Carm.

So

20. 05. 2017

10:00

Doubravník – biřmování

Ne

21. 05. 2017

09:30

Brno - Křenová – biřmování

So

27. 05. 2017

10:00

Znojmo - sv. Kříž – biřmování

So

27. 05. 2017

11:00

Svatý Hostýn – pouť Radia Proglas a TV Noe

Ne

28. 05. 2017

10:30

Měnín – biřmování

Ne

28. 05. 2017

11:00

Brno - Staré Brno mše v rámci Týdne smíření, výročí vyhnání německých obyvatel

Po

29. 05. 2017

19:00

Brno - Jezuité – biřmování

So

03. 06. 2017

10:00

Jihlava - Matky Boží – kněžské svěcení

So

03. 06. 2017

10:15

Svatý Hostýn pouť lékařů, zdravotníků a nemocničních kaplanů

So

03. 06. 2017

18:00

Křtiny – vigilie hlavní pouti

Ne

04. 06. 2017

09:00

Brno - dóm – Slavnost Seslání Ducha Svatého, biřmování

Ne

04. 06. 2017

14:00

Velké Meziříčí – biřmování

Po

05. 06. 2017

17:30

Brno - sv. Tomáš – biřmování

09. 06. 2017

 

Noc kostelů

So

10. 06. 2017

10:00

Lomnice u Tišnova – biřmování

So

10. 06. 2017

10:00

Brno - dóm – ukončení Teologického kurzu

Ne

11. 06. 2017

10:00

Brno - Řečkovice – biřmování

Ne

11. 06. 2017

10:00

Jihlava - sv. Jakub – biřmování

Út

13. 06. 2017

19:00

Žarošice – mariánská pouť

16. 06. 2017

18:00

Brno - Lískovec – biřmování

So

17. 06. 2017

 

Vranov u Brna – pouť k 25. výročí založení Diecézní charity Brno

So

17. 06. 2017

10:00

Olešnice na Moravě – biřmování

Ne

18. 06. 2017

09:30

Brno - Královo Pole – biřmování

Ne

18. 06. 2017

10:00

Kunštát na Moravě – biřmování

Ne

18. 06. 2017

15:30

Brno - sv. Janů – Slavnost Těla a Krve Páně

23. 06. 2017

17:30

Brno - dóm – Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova

Pá- Ne

23. 06. 2017
25. 06. 2017

 

Dolní Kounice – festival Kefasfest 201

So

24. 06. 2017

09:00

Brno - dóm – jáhenské a kněžské svěcení

Ne

25. 06. 2017

10:00

Ochoz u Brna – biřmování

Čt

29. 06. 2017

17:30

Brno - dóm – Slavnost sv. Petra a Pavla, patronů diecéze

30. 06. 2017

08:30

Brno - dóm – ukončení školního roku pro studenty Biskupského gymnázia

Ne

02. 07. 2017

08:00

Kdousov – 250. výročí posvěcení kostela

Ne

02. 07. 2017

15:00

Hrádek u Znojma – 250. výročí posvěcení kostela

St

05. 07. 2017

14:00

Lipůvka – pouť

St

05. 07. 2017

16:30

Mikulčice – pouť ke sv. Cyrilu a Metoději

Ne

09. 07. 2017

 

Brno , Výstaviště – mše sv. na ukončení Katolické charismatické konference

Ne

09. 07. 2017

10:30

Přibice – děkanátní pouť k sv. Cyrilu a Metoději

Ne

30. 07. 2017

10:00

Bořetice u Hustopečí – poutní mše sv.

Pá- So

11. 08. 2017
12. 08. 2017

 

Brno - dóm – oslavy Dne Brna

Ne

13. 08. 2017

11:00

Netín – poutní mše. sv.

Út

15. 08. 2017

18:00

Brno - Staré Brno – poutní mše sv.

Ne

20. 08. 2017

 

Svatý Hostýn – Orelská pouť

Ne

20. 08. 2017

 

Brankovice – žehnání nových varhan

Ne

20. 08. 2017

10:30

Čejkovice – hody

So

02. 09. 2017

 

Žďár nad Sázavou - II – oslava založení diecéze a XIV. diecézní pouť rodin

Ne

03. 09. 2017

10:00

Zvole nad Pernštejnem – biřmování

Po

04. 09. 2017

08:30

Brno - dóm – zahájení školního roku pro studenty Biskupského gymnázia

So

09. 09. 2017

 

Brno - Bosonohy (f. Troubsko) – 780 let obce

Ne

10. 09. 2017

09:30

Višňové u Znojma – biřmování

Ne

10. 09. 2017

11:00

Vranov u Brna – poutní mše sv.

Po- Čt

11. 09. 2017
14. 09. 201

 

Fatima (Portugalsko) – národní pouť do Fatim

So

16. 09. 2017

10:00

Klobouky u Brna – biřmování

Ne

17. 09. 2017

 

Knínice (f. Budeč) – biřmování a 300 let kostela

Po

18. 09. 2017

18:00

Vranov u Brna – mezinárodní sympozium kanonického práva, mše sv.

St

20. 09. 2017

 

Den církevních škol

So

23. 09. 2017

10:00

Pozořice – biřmování

So

23. 09. 2017

16:00

Žďárná – biřmování

Ne

24. 09. 2017

09:00

Žďár nad Sázavou - II – biřmování

Ne

24. 09. 2017

09:30

Oslavany – biřmování

Čt

28. 09. 2017

 

Stará Boleslav (arcid. pražská) – pouť ke sv. Václavovi

Čt

28. 09. 2017

09:00

Brno - Obřany – poutní mše sv.

Čt

28. 09. 2017

09:30

Měřín – biřmování

29. 09. 2017

10:00

Brno - dóm – setkání prvokomunikantů

So

30. 09. 2017

10:00

Ivančice – biřmování

Ne

01. 10. 2017

10:00

Jevišovice – biřmování

Ne

01. 10. 2017

13:30

Velký Újezd u Jemnice – 80 let Domova sv. Anežky

Út

03. 10. 2017

19:00

Brno - dóm – mše sv. pro akademickou obec

So

07. 10. 2017

10:00

Jimramov – biřmování

So

07. 10. 2017

10:30

Moravská Nová Ves – biřmování

Ne

08. 10. 2017

10:00

Žatčany – biřmování

Ne

08. 10. 2017

14:30

Újezd u Brna – biřmování

So

14. 10. 2017

10:00

Rosice u Brna – biřmování

Ne

15. 10. 2017

08:30

Slavkov u Brna – biřmování

Ne

15. 10. 2017

09:30

Dalešice – biřmování

So

21. 10. 2017

10:00

Zbraslav u Brna – biřmování

Ne

22. 10. 2017

09:00

Troubsko – biřmování

Ne

22. 10. 2017

10:30

Brno - dóm – mezinárodní konference Unum omnes, mše sv.

So

28. 10. 2017

10:00

Otnice – biřmování

Ne

29. 10. 2017

10:30

Velké Němčice – biřmování

St

01. 11. 2017

17:30

Brno - dóm – Slavnost Všech svatých

Čt

02. 11. 2017

17:30

Brno - dóm – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

So

04. 11. 2017

10:00

Brno - Soběšice – 20. výročí posvěcení kláštera klarisek

Ne

05. 11. 2017

14:00

Olbramkostel – biřmování

So

25. 11. 2017

 

Brno , konvent Milosrdných bratří – diecézní setkání katechetů

So

25. 11. 2017

10:00

Brno - dóm – Svatocecilské setkání

Ne

26. 11. 2017

09:00

Brno - dóm – Slavnost Ježíše Krista krále

So

02. 12. 2017

10:00

Brno - dóm – děkovná bohoslužba spojená s oceněním farníků

Ne

03. 12. 2017

10:30

Velké Meziříčí – 700 let první zmínky kostela, pastorační návštěva

08. 12. 2017

17:30

Brno - dóm – Slavnost Panny Marie s průvodem světla

Ne

24. 12. 2017

24:00

Brno - dóm – půlnoční mše sv.

Po

25. 12. 2017

10:30

Brno - dóm – Hod Boží vánoční

Ne

31. 12. 2017

08:00

Brno - Grohova – Svátek Svaté Rodiny

Ne

31. 12. 2017

16:00

Brno - dóm – Ukončení občanského roku

 

Přehledy bohoslužeb v brněnské diecézi

Stálá zpovědní služba v Brně

Duchovní služba v nemocnicích

Puls

Výroční zprávy

Jak dále? (po majetkovém narovnání)

Odběr RSS - Aktuality