Postní doba

Postní duchovní obnova s P. Vojtěchem Kodetem

Postní duchovní obnova s P. Vojtěchem Kodetem, O.Carm. se bude konat v pátek a sobotu 17. a 18. března 2017 v kostele sv. Janů u minoritů v Brně.

Postní duchovní obnova v Brně-Řečkovicích

Římskokatolická farnost u kostela sv. Vavřince, Brno-Řečkovice, pořádá postní duchovní obnovu, a to ve dnech 17. až 18. března 2017. Duchovní obnovu povede P. Miloslav Kabrda, SDB.

Pobožnosti na Svatých schodech v Brně u minoritů

Kající pobožnosti na Svatých schodech v brněnské Loretě v kostele sv. Janů (Minoritská 1) se v postní době budou konat vždy ve středu po odpoledni mši v 15.30 hodin a v pátek po mši  v 10 hodin.

8.4.2017
Diecézní setkání mládeže 2017 s otcem biskupem

Již po dvacáté sedmé se setká diecézní biskup Vojtěch Cikrle s mladými lidmi z brněnské diecéze. Diecézní setkání mládeže proběhne v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně na Petrově v sobotu 8. dubna 2017 od 8.30 do 16.00 hodin. Mottem letošního setkání je biblický citát z Lukášova evangelia: „Veliké věci mi učinil ten, který je mocný.“

Církevní budovy