Advent a Vánoce

14.4.2019 - 28.4.2019
28. ročník Velikonočního festivalu duchovní hudby

K nadcházejícímu svátečnímu období patří již tradiční Velikonoční festival duchovní hudby. Letošní 28. ročník s podtitulem Ceremonie / Je dobré slavit Pána připadá na termín od 14. do 28. dubna.

18.4.2019 - 22.4.2019
Svatý týden: Od Květné neděle až po Zmrtvýchvstání Páně

Velikonoce jsou pro křesťany vrcholem celého církevního roku. Ve velikonočním triduu (třídenní) oslavuje církev největší tajemství našeho vykoupení, slaví památku Ježíše ukřižovaného, pohřbeného a vzkříšeného. Nabízíme představení jednotlivých dnů Svatého týdne, který začíná Květnou nedělí a končí nedělí Zmrtvýchvstání Páně.

21.4.2019
Pozvánka na velikonoční nešpory

Královská stoliční kapitula sv. Petra a Pavla v Brně zve věřící a kněze na slavnostní velikonoční zpívané nešpory, které se budou konat v neděli 21. dubna 2018 v 17.30 hod v katedrále sv. Petra a Pavla na Petrově.