Zpravodajství ČBK jen na webu zpravy.cirkev.cz

23.9.2022

ČBK spustila 21. ledna 2022 nový zpravodajský web zpravy.cirkev.cz, který nabízí více zpráv a článků z církevního prostředí, a to nejen z oficiálních zdrojů ČBK a diecézí, ale i z dalších církevních médií doma a ve světě. Zpravodajství o dění v církvi se přesunulo z webu cirkev.cz jen na tento web.

Zpravodajský web zpravy.cirkev.cz je součástí portálu Cirkev.cz, jehož dlouhodobým cílem je přinášet stále více hodnotného a zajímavého obsahu ze života a dění v katolické církvi.

Mimo zpravodajství na portálu již nyní najdete digitální verzi Katolického týdeníku, E-shop provozovaný Karmelitánským nakladatelstvím a samozřejmě i web České biskupské konference, který však v souvislosti se spuštěním zpravodajského webu prodělá v nejbližší době grafickou i obsahovou změnu.
(Převzato z TS ČBK)