Vranov opět přivítá poutníky

4.10.2020

Poutní sobota a neděle (3. a 4. října 2020) proběhne ve Vranově u Brna již v plánovaném režimu.

„Drazí farníci, poutníci a přátelé poutního místa Vranov u Brna, děkujeme vám za vaši přízeň, podporu a modlitbu, pro nás karanténa končí a jsme v pořádku,“ píše vranovský farář P. Pavel Kříž. „Pořad poutních bohoslužeb i těch ve všední dny obnovíme od soboty 3. října - včetně. Účast v neděli přislíbil Mons. Zdenek Wasserbauer - pomocný biskup pražský, místo P.Pavla Glogara SDB přijede P. Zdeněk Jančařík SDB. a budete se moci těšit i na novokněze olomoucké arcidiecéze - P. Milana Mašteru. Předpověď počasí vychází skvěle, mše sv. v 11 a v 15h by mohla být venku. Těšíme se na vás,“ dodává Pavel Kříž.

Více na http://dc-vranov.cz/