Biskupství brněnské i letos na „Brněnských Vánocích“

3.12.2019

Podobně jako v předchozích letech se Biskupství brněnské také letos zapojuje do programů tradičních Brněnských Vánoc na náměstí Svobody v centru Brna. Na pódiu na náměstí Svobody se zájemci opět mohou těšit na „Povídání o životě svatých“, jejichž odkaz si v adventu připomínáme:

3. 12. v 16.30 hodin o sv. Barboře,
6. 12. od 16.00 hodin o sv. Mikuláši
13. 12. v 16.00 hodin o sv. Lucii.

Poté od 18. do 23. 12. od 15.00 do 17.00 hodin ve stánku č. 61 mohou zájemci získat Betlémské světlo, dozvědět se více o jeho tradici a odkazu i odnést si další tematické drobnosti.

Okolo svátku sv. Mikuláše bude všem zájemcům k dispozici také tradiční informační brožurka Křesťanský advent a Vánoce 2019 letos s programovou nabídkou 56 farností a sborů na území města Brna a v jeho okolí. Aktuální informace přinášejí také webové stránky www.krestanskevanoce.cz.