Miláček Páně

20.3.2019

Ve středu 20. března 2019 v 19.00 hodin se v kostele Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách koná další Žabovřeské rozmlouvání, tentokrát s knězem-salesiánem, překladatelem a publicistou P. Zdeňkem Jančaříkem.

S moderátorem Martinem Bedřichem (ředitelem nakladatelství Portál) si budou povídat o jeho nové knize Miláček Páně, o tom, proč číst evangelium svatého Jana a jak se stát milovaným Božím dítětem.
Rozmlouvání doprovodí Josef Špaček st. (Česká filharmonie) na violoncello se svými dětmi.
Rozmlouvání bude přenášeno přímým přenosem na Facebooku Boscopoint.

Zdeněk je čtenáři dobrým průvodcem. Jeho autorita je dána osobní poctivostí a pravdivostí, s nimiž vydává počet ze svých zápasů, aby při sledování stop Miláčka Páně v evangeliu dospěl k tomu, že i on je ,miláčkem Páně‘, a nejen on, ale každý z nás.“ Ladislav Heryán