Biskupské gymnázium v Brně slaví *

23.9.2015

Děkovnou bohoslužbu při příležitosti 25. výročí obnovené činnosti Biskupského gymnázia v Brně bude slavit brněnský biskup Vojtěch Cikrle ve středu 23. září 2015 v 9.00 hodin.

Brno: Biskupské gymnázium v Brně, největší církevní škola v brněnské diecézi, je jednou z prvních církevních škol, které po roce 1989 obnovily svou činnost a jeho studenti dosahují významných úspěchů v řadě odborných studentských soutěží. K připravovaným oslavám čtvrtstoletí existence své školy přispěli v minulém týdnu získáním dalšího ocenění . Kvarta B se stala nejlepším lékařským týmem v projektu HOBIT (HOdina BIologie pro živoT) pořádaném v minulém roce Fakultní nemocnicí u sv. Anny v Brně mezinárodním centrem klinického výzkumu.
Program setkání ve středu 23. září 2015:

9.00 hodin pontifikální bohoslužba
14.00 – 16.00 sportovní odpoledne