Biblický kurz po jedenácté

20.9.2013

Pastorační středisko brněnské diecéze nabízí letos na podzim další, již jedenáctý, ročník Biblického kurzu. Jde o vzdělávání pro všechny vážné zájemce o Bibli, vhodné pro osobní poznání Božího slova i jako materiál pro ty, kdo vedou různá malá společenství a biblické hodiny. Účast není vázána na absolvování předchozích ročníků.

Kurz se jako vždy uskuteční v Brně v budově Biskupského gymnázia v Brně (Barvičova 85) v období září – listopad 2013 v pěti večerních čtvrtečních setkáních se čtrnáctidenní periodicitou: 26. září, 10. a 24. října, 7. a 21. listopadu od 17.00 hodin.

Přihlášky jsou k vyzvednutí u duchovních správců farností, na Službách Biskupství brněnského Petrov 5, či ke stažení na www.biskupstvi.cz/pastorace.

Program a přihláška v příloze