Jáhenské svěcení 2012

7.7.2012

Jáhenské svěcení udělí brněnský biskup Vojtěch Cikrle v sobotu 7. července 2012 při mši od 9.00 hodin v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně šesti kandidátům.

Brno: V sobotu 7. července 2012 v 9 hodin přijme v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně z rukou biskupa Vojtěcha Cikrleho jáhenské svěcení šest bohoslovců brněnské diecéze: studenti Cyrilometodějské teologické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci: Jiří Brtník (nar. 1985) z farnosti Babice nad Svitavou, Michal Cvingráf (nar. 1976) z farnosti Běhařovice, Bc. Pavel Kuchyňa (nar. 1976) z farnosti Velké Meziříčí, Mgr, Jiří Polach (nar. 1978) z farnosti Břeclav-Poštorná a Petr Václavek (nar. 1969) z farnosti Jinošov, a dále Vojtěch Loub (nar. 1986) z farnosti Brno-Židenice, který ukončil svá studia na Papežské lateránské univerzitě v Římě.