Biskupské gymnázium v Brně zve na slavnostní setkání

25.9.2010
Logo Standarta Děkovnou bohoslužbu bude při příležitosti 20. výročí obnovené činnosti Biskupského gymnázia v Brně slavit biskup Vojtěch Cikrle v sobotu 25. září 2010 v 9.00 hodin.

Brno: Biskupské gymnázium v Brně je jednou z prvních církevních škol, které po roce 1989 obnovily svou činnost. V současnosti má gymnázium 28 tříd v osmiletém i čtyřletém studiu, studuje zde 826 žáků a vyučuje 76 učitelů. Letos slaví Biskupské gymnázium dvacáté výročí své novodobé existence. Při této příležitosti se uskuteční setkání bývalých i současných studentů, učitelů, zaměstnanců a přátel, a to v sobotu 25. září 2010.

Program setkání v sobotu 25. září 2010:

9.00 hodin pontifikální bohoslužba
Bigi 10.30 - 12.30 slavnostní akademie
12.30 – 14.00 oběd
14.00 – 16.00 hudební a sportovní odpoledne

Celý den bude možné prohlédnout si školu a k zakoupení bude připraven rovněž výroční almanach s DVD.

Organizátoři akce prosí všechny, kdo znají někoho z bývalých studentů a zaměstnanců Biskupského gymnázia v Brně, aby informaci o slavnostním setkání 25. září předávali dál.

Bližší informace a přihlašovací formulář najdete na www.bigy.cz