Pěvecký koncert na podporu Domova sv. Anežky v Brně

26.11.2004
Domov sv. Anežky, zařízení Oblastní charity Brno, pořádal 26. listopadu v 19.00 hodin v kostele svatého Tomáše na Moravském náměstí v Brně benefiční koncert.Brno: V průběhu večera zazněly duchovní skladby, které za klavírního doprovodu přednesli členové pěveckých sborů PRIMAVERA a MLADOST. Dobrovolné vstupné bude věnováno na zlepšení podmínek seniorů v Domově sv. Anežky.

Domov svaté Anežky, dům s pečovatelskou službou, patří mezi nejmladší zařízení Oblastní charity Brno (OCHB), které byl předán v roce 2003 na základě smlouvy s Magistrátem města Brna. Je v něm poskytováno ubytování občanům, kteří potřebují k zajištění běžných životních aktivit pomoc druhé osoby. V Domově sv. Anežky je poskytována obyvatelům pečovatelská a domácí péče. Působí zde i sociálně právní poradna.

Veškeré informace o OCHB naleznete na http://www.charitabrno.cz.