Biskupství brněnské

Adorační dny a dny modliteb za bohoslovce

Adorační dny ve farnostech
a současně dny vzájemných modliteb farnosti a Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouc

Farnost Datum
- Brno-sv.Leopold (fil.)  
20. 7.
Adamov  
4. 9.
Archlebov  
5. 4.
Babice nad Svitavou  
28. 8.
Babice u Lesonic  
1. 2.
Batelov  
1. 8.
Bavory  
29. 3.
Bedřichov u Lysic  
1. 12.
Běhařovice  
1. 3.
Benešov u Boskovic  
9. 12.
Benetice  
9. 5.
Bílovice nad Svitavou  neděle mezi 1. 11. a 7. 11.
Biskupice u Hrotovic  
6. 3.
Bítov  
1. 10.
Blansko  
3. 9.
Blažovice  
2. 12.
Blížkovice  
5. 3.
Blučina  
9. 10.
Bobrová  
28. 5.
Bohdalice  
5. 8.
Bohdalov  
14. 4.
Bohuňov  
4. 1.
Bohuslavice u Kyjova  
27. 7.
Bohutice  
20. 8.
Boleradice  
8. 4.
Borkovany  
9. 4.
Bory  
4. 6.
Bořetice u Hustopečí  
23. 6.
Bořitov  
28. 12.
Boskovice  
10. 12.
Bošovice  
2. 4.
Božice  
17. 8.
Branišovice  
26. 8.
Brankovice  
9. 6.
Bratčice  
13. 11.
Brno-Bystrc  
2. 11.
Brno-dóm  Slavnost Nejsv. Srdce Ježíšova
Brno-Grohova (rekt.)  
12. 7.
Brno-Husovice  
10. 9.
Brno-Jezuité (rekt.)  
19. 7.
Brno-Kapucíni (rekt.)  
7. 5.
Brno-Komárov  
30. 10.
Brno-Komín  
1. 11.
Brno-Královo Pole  neděle mezi 25. 10. a 31. 10.
Brno-Křenová  
21. 7.
Brno-Lesná  
29. 10.
Brno-Lískovec  neděle mezi 20. 11. a 26. 11.
Brno-Líšeň  
27. 10.
Brno-Líšeň-Duch Svatý  
4. 3.
Brno-Obřany  
31. 10.
Brno-Řečkovice  
3. 11.
Brno-Staré Brno  
14. 7.
Brno-Staré Brno - Brno-sv.Alžběta (fil.)  
18. 7.
Brno-sv.Augustin  neděle mezi 20. 11. a 26. 11.
Brno-sv.Jakub  
11. 7.
Brno-sv.Janů  
17. 7.
Brno-sv.Maří Magdaléna (rekt.)  
22. 7.
Brno-sv.Michal (rekt.)  
23. 7.
Brno-sv.Tomáš  
15. 7.
Brno-Tuřany  
25. 11.
Brno-Zábrdovice  
16. 7.
Brno-Žabovřesky  
24. 1.
Brno-Žebětín  
26. 10.
Brno-Žebětín - Brno-Kohoutovice (fil.)  
13. 7.
Brno-Židenice  
27. 10.
Brod nad Dyjí  
1. 4.
Brtnice  
1. 9.
Brumovice na Moravě  
6. 8.
Břeclav  
4. 7.
Břeclav-Poštorná  
4. 5.
Březí u Mikulova  
13. 6.
Březí u Osové Bítýšky  
25. 3.
Březník  
21. 2.
Břežany u Znojma  
17. 8.
Bučovice  
26. 7.
Budeč  
19. 1.
Budišov u Třebíče  
2. 6.
Budkov  
20. 1.
Bulhary  neděle mezi 7. 4. a 13. 4.
Bystřice nad Pernštejnem  
26. 12.
Cetkovice  
11. 12.
Citonice  
11. 8.
Cizkrajov  
13. 1.
Čáslavice  
15. 2.
Častohostice  
26. 2.
Čebín  
18. 10.
Čejkovice  
7. 8.
Černá Hora  
6. 1.
Černovice u Boskovic  
26. 9.
Červená Lhota  
6. 5.
Český Rudolec  
10. 1.
Čučice  
6. 11.
Dačice  
17. 1.
Dačice, karmelitky  
5. 7.
Dalečín  
27. 12.
Dalešice  
7. 2.
Dambořice  
3. 4.
Deblín  
16. 10.
Deblín - Žernůvka (f. Deblín)  
31. 3.
Dešná u Dačic  
28. 1.
Diváky  
12. 4.
Dlouhá Brtnice  
18. 5.
Dlouhá Lhota  
30. 12.
Dobré Pole  
29. 3.
Dobročkovice  
13. 9.
Dobřínsko  
4. 11.
Dolní Bojanovice  
8. 8.
Dolní Cerekev  
18. 9.
Dolní Dunajovice  
1. 4.
Dolní Kounice  
17. 11.
Dolní Loučky  
25. 9.
Dolní Věstonice  
29. 3.
Domamil  
2. 2.
Domašov  
6. 12.
Doubravice nad Svitavou  pátek mezi 7. 9. a 13. 9.
Doubravník  
28. 9.
Drásov  
23. 10.
Dražovice  
10. 6.
Drnholec  
21. 3.
Drnovice  
22. 3.
Dubňany  
11. 8.
Dukovany  
5. 11.
Dyjákovice  
11. 6.
Dyjákovičky  
25. 6.
Dyje  
22. 8.
Fryšava pod Žákovou horou  
17. 9.
Hartvíkovice  
23. 2.
Havraníky  
12. 8.
Herálec pod Žákovou horou  
20. 9.
Heraltice  
13. 5.
Heřmanov u Velké Bíteše  
22. 5.
Hevlín  
8. 6.
Hluboké Mašůvky  
24. 8.
Hnanice  všední den mezi 21. 8. a 27. 8.
Hodonice  
20. 8.
Hodonín  
10. 8.
Horní Bojanovice  
17. 6.
Horní Břečkov  neděle mezi 7. 10. a 13. 10.
Horní Dubňany  neděle mezi 8. 11. a 14. 11.
Horní Dunajovice  
15. 3.
Horní Kounice  neděle mezi 28. 2. a 6. 2.
Horní Slatina  
29. 1.
Horní Štěpánov  
14. 12.
Horní Újezd u Třebíče  
12. 2.
Horní Věstonice  
29. 3.
Hostěradice  
19. 3.
Hostim  neděle mezi 3. 3. a 9. 3.
Hovorany  
14. 8.
Hrabětice  
6. 6.
Hrádek u Znojma  
5. 6.
Hrotovice  
7. 2.
Hrušovany nad Jevišovkou  
7. 6.
Hustopeče u Brna  
15. 6.
Hvězdlice  
3. 8.
Chlum u Třebíče  
16. 4.
Chvalatice  
1. 10.
Chvalkovice u Bučovic  
4. 8.
Chvalovice  
28. 6.
Ivaň  
23. 9.
Ivančice  
7. 11.
Jakubov u Moravských Budějovic  
20. 2.
Jamné u Jihlavy  
15. 4.
Jámy  
15. 9.
Jaroměřice nad Rokytnou  
16. 2.
Jaroslavice  všední den mezi 9. 6. a 15. 6.
Jedovnice  
2. 9.
Jemnice  
23. 1.
Jevišovice  
2. 3.
Jevišovka  
21. 3.
Jihlava-Matky Boží  
3. 9.
Jihlava-sv.Jakub  
2. 9.
Jimramov  
24. 12.
Jinošov  
19. 2.
Jiřice u Miroslavi  
27. 8.
Kadov u Miroslavi  
18. 8.
Kamenice u Jihlavy  
13. 4.
Kdousov  
24. 1.
Klentnice  
29. 3.
Klobouky u Brna  
7. 4.
Kněžice u Třebíče  
28. 10.
Knínice u Boskovic  
12. 12.
Kobeřice u Brna  
28. 3.
Kobylí na Moravě  
13. 8.
Komořany  
28. 4.
Koněšín  
24. 2.
Konice u Znojma  
12. 8.
Korolupy  
1. 10.
Kostelec u Jihlavy  
10. 9.
Kostelní Myslová  
24. 4.
Kostelní Vydří  
16. 1.
Královopolské Vážany  
29. 4.
Krasonice  
22. 1.
Krhov  
8. 2.
Krumvíř  
6. 4.
Křenovice u Slavkova  
27. 1.
Křepice u Hustopečí  
25. 9.
Křetín  
3. 1.
Křižanov  
21. 5.
Křižanovice u Bučovic  
24. 7.
Křoví  
17. 2.
Křtiny  
20. 8.
Kučerov  
6. 8.
Kunštát na Moravě  
9. 1.
Kurdějov  sobota mezi 20. 6. a 26. 6.
Kuřim  
12. 10.
Lančov  
10. 10.
Lanžhot  
9. 7.
Lažánky  
14. 10.
Lednice na Moravě  neděle mezi 28. 6. a 4. 6.
Lechovice  
2. 8.
Letonice  
16. 7.
Letovice  
2. 1.
Lipník u Hrotovic  
5. 2.
Lipolec  
11. 1.
Lipovec u Blanska  
5. 9.
Lipůvka  
20. 10.
Lísek u Bystřice nad Pernštejnem  
23. 12.
Litobratřice  neděle mezi 26. 8. a 1. 8.
Litohoř  
4. 2.
Loděnice u Moravského Krumlova  
19. 8.
Lomnice u Tišnova  
21. 9.
Lovčice u Kyjova  
28. 7.
Lubnice  
1. 10.
Luka nad Jihlavou  
11. 4.
Lukov u Moravských Budějovic  
13. 2.
Lukov u Znojma  neděle mezi 7. 10. a 13. 10.
Luleč  
18. 3.
Lužice u Hodonína  
1. 7.
Lysice  
29. 12.
Malešovice  
14. 11.
Martínkov  
10. 2.
Mašovice  
18. 8.
Matějovec  
14. 1.
Medlov nad Jihlavou  
11. 11.
Měnín  
11. 10.
Měřín  
17. 4.
Mikulčice  
3. 7.
Mikulov na Moravě-sv.Jan  
29. 3.
Mikulov na Moravě-sv.Václav  
29. 3.
Mikulovice u Znojma  
11. 3.
Milonice  
30. 7.
Milovice u Mikulova  
25. 10.
Miroslav  
21. 8.
Modřice  
18. 11.
Mohelno  
22. 2.
Moravany  
19. 11.
Moravec  
25. 5.
Moravská Nová Ves  
29. 6.
Moravské Budějovice  
14. 2.
Moravský Krumlov  
9. 11.
Moutnice  
11. 4.
Mrákotín  
25. 4.
Mutěnice  
15. 8.
Myslibořice  
11. 2.
Načeratice  
23. 8.
Náměšť nad Oslavou  
20. 2.
Našiměřice  
25. 8.
Nedvědice pod Pernštejnem  
23. 9.
Němčičky  
16. 6.
Nemotice  
21. 6.
Neslovice  
30. 11.
Netín  
29. 5.
Nevojice  
25. 7.
Nikolčice  
6. 10.
Nížkovice  
8. 11.
Nosislav  
27. 9.
Nová Říše  
16. 5.
Nové Město na Moravě  
11. 9.
Nové Sady  
12. 1.
Nové Syrovice  
14. 2.
Nové Veselí  
13. 9.
Novosedly  
21. 3.
Nový Přerov  
21. 3.
Obyčtov  
30. 5.
Ochoz u Brna  
20. 3.
Okříšky  
8. 7.
Olbramkostel  
5. 10.
Olbramovice u Mor~ Krumlova  
25. 8.
Oleksovice  
13. 3.
Olešná na Moravě  
19. 9.
Olešnice na Moravě  
8. 1.
Olšany u Dačic  
23. 4.
Olší u Tišnova  
29. 9.
Opatov na Moravě  
20. 5.
Ořechov-sv.Jiří  
26. 11.
Ořechov-Všech svatých  
20. 11.
Oslavany  
8. 12.
Osová Bítýška  
24. 5.
Ostrov nad Oslavou  
1. 6.
Ostrov u Macochy  
31. 8.
Ostrovačice  
2. 12.
Otnice  
24. 3.
Palupín  
23. 4.
Panské Dubenky  
27. 4.
Pasohlávky  
15. 11.
Pavlice  
3. 3.
Pavlov u Mikulova  
29. 3.
Pavlov u Radostína nad Oslavou  
19. 4.
Pavlov u Stonařova  
19. 5.
Perná  
27. 3.
Petrovice u Blanska  
8. 9.
Petrovice u Moravského Krumlova  
8. 3.
Podivín  
30. 6.
Podolí u Brna  
19. 3.
Pohořelice  
29. 9.
Popelín  
23. 4.
Popice u Hustopečí  
14. 6.
Popice u Znojma  sobota mezi 29. 8. a 4. 8.
Pouzdřany  neděle mezi 21. 6. a 27. 6.
Pozořice  
18. 6.
Prace  
21. 11.
Práče  
31. 5.
Pravlov  
16. 11.
Prosetín u Bystřice nad Pernšt~  
22. 12.
Prosiměřice  
17. 3.
Protivanov  
13. 12.
Prušánky  
10. 7.
Předín  
12. 5.
Předklášteří  
17. 10.
Přibice  
8. 10.
Přibyslavice  
11. 5.
Přímětice  
11. 8.
Přísnotice  
7. 10.
Pyšel  
25. 2.
Radešínská Svratka  
23. 5.
Radkov u Telče  
22. 4.
Radkovice u Hrotovic  
7. 3.
Radostín nad Oslavou  
10. 4.
Rájec nad Svitavou-Jestřebí  pátek mezi 1. 9. a 7. 9.
Rajhrad  
22. 11.
Rajhrad-těšitelky (f. Rajhrad)  
31. 12.
Rakvice  
30. 6.
Rancířov  
31. 1.
Rančířov u Jihlavy  neděle mezi 5. 9. a 11. 9.
Ratíškovice  
9. 8.
Rokytnice nad Rokytnou  
9. 2.
Rosice u Brna  
7. 12.
Rostěnice  
5. 8.
Rouchovany  
27. 2.
Rousínov u Vyškova  
30. 4.
Rovečné  
20. 12.
Rozhraní  
5. 1.
Rozseč u Třešti  
17. 5.
Rozsochy  
25. 12.
Rožná nad Pernštejnem  
18. 12.
Ruda  
27. 5.
Rudíkov  
3. 5.
Růžená  
26. 4.
Řeznovice  
4. 12.
Sebranice u Boskovic  
1. 1.
Sedlec u Mikulova  
29. 3.
Slavkov u Brna  
10. 11.
Slavonice  
12. 1.
Sloup v Moravském krasu  
9. 9.
Slup  všední den mezi 13. 6. a 19. 6.
Sněžné na Moravě  
16. 9.
Stálky  sobota mezi 2. 10. a 8. 10.
Stará Říše  
15. 5.
Staré Hobzí  
18. 1.
Starovice  
20. 6.
Starovičky  
27. 6.
Starý Petřín  všední den mezi 8. 10. a 14. 10.
Stařeč  
3. 2.
Stonařov  
6. 9.
Strachotice  všední den mezi 25. 8. a 31. 8.
Strachotín  neděle mezi 25. 6. a 1. 6.
Strážek  
3. 6.
Střelice u Brna  
28. 10.
Střížov u Jihlavy  
7. 9.
Střížov-Číměř  pondělí mezi 6. 5. a 12. 5.
Studená  
23. 4.
Sulíkov  
7. 1.
Sulkovec  
21. 12.
Svatoslav  
15. 10.
Svitávka  
15. 12.
Syrovice  
29. 11.
Šafov  
1. 10.
Šakvice  
22. 6.
Šaratice  
2. 10.
Šardice  
16. 8.
Šatov  
12. 8.
Šitbořice  
10. 4.
Šlapanice u Brna  
24. 11.
Štěpánov nad Svratkou  
22. 9.
Štítary na Moravě  
30. 9.
Tasov  
26. 5.
Tasovice  
22. 8.
Telč  
21. 4.
Telnice  
28. 11.
Těšany  
23. 3.
Těšetice u Znojma  
10. 3.
Tišnov  
22. 10.
Trnava u Třebíče  
10. 5.
Troskotovice  
30. 3.
Troubsko  
26. 3.
Trstěnice u Moravského Krumlova  
14. 3.
Třebětice u Dačic  
30. 1.
Třebíč-Jejkov  
2. 5.
Třebíč-město  
8. 5.
Třebíč-zámek  
5. 5.
Třešť  
8. 9.
Tvarožná  
21. 1.
Tvrdonice  
2. 7.
Uherčice u Hustopečí  
24. 6.
Uhřínov  
18. 4.
Újezd u Brna  
28. 9.
Újezd u Černé Hory  neděle mezi 19. 10. a 25. 10.
Únanov  
28. 2.
Unín u Tišnova  
27. 9.
Urbanov  
1. 5.
Valeč u Hrotovic  
6. 2.
Valtice  
25. 10.
Valtrovice  
12. 6.
Vážany nad Litavou  
19. 10.
Vedrovice  
29. 8.
Velká Bíteš  
18. 2.
Velké Bílovice  
7. 7.
Velké Meziříčí  Slavnost Seslání Ducha Svatého
Velké Němčice  
19. 6.
Velké Pavlovice  
26. 6.
Velký Újezd u Jemnice  
25. 1.
Vémyslice  
12. 3.
Vémyslice - Rybníky (f. Vémyslice)  
18. 8.
Věteřov  
29. 7.
Veverská Bítýška  
13. 10.
Veverské Knínice  
21. 10.
Vílanec  
9. 9.
Vísky u Letovic  
16. 12.
Višňové u Znojma  
9. 3.
Vladislav  sobota mezi 4. 5. a 10. 5.
Vlasatice  
12. 11.
Volfířov  
15. 1.
Vranov nad Dyjí  
1. 10.
Vranov u Brna  
24. 10.
Vranovice nad Svratkou  
3. 10.
Vratěnín  
26. 1.
Vrbice u Břeclavi  
30. 12.
Vrbovec  
30. 8.
Vyskytná nad Jihlavou  neděle mezi 8. 7. a 14. 7.
Vysočany u Blanska  
6. 9.
Vysoké Popovice  
3. 12.
Vysoké Studnice  
12. 4.
Zaječí  
6. 7.
Zbraslav u Brna  
5. 12.
Zbýšov u Brna  
27. 11.
Zhoř u Jihlavy  
20. 4.
Znojmo-Hradiště  neděle mezi 13. 8. a 19. 8.
Znojmo-Louka  
12. 8.
Znojmo-sv.Kříž  
9. 8.
Znojmo-sv.Mikuláš  
2. 8.
Zvole nad Pernštejnem  
19. 12.
Žarošice  
2. 7.
Žarošice - Násedlovice (f. Žarošice)  
4. 4.
Žatčany  neděle mezi 20. 11. a 26. 11.
Ždánice  
31. 7.
Žďár nad Sázavou-I  
12. 9.
Žďár nad Sázavou-II  
14. 9.
Žďárec  
24. 9.
Žďárná  
17. 12.
Želešice  
23. 11.
Želetava  
14. 5.
Želetice u Kyjova  
12. 8.
Žerotice  
16. 3.
Židlochovice  
4. 10.