Biskupství brněnské

Adorační dny a dny modliteb za bohoslovce

Adorační dny ve farnostech
a současně dny vzájemných modliteb farnosti a Arcibiskupského kněžského semináře v Olomouc

Datum Farnost
Slavnost Nejsv. Srdce Ježíšova  Brno-dóm
Slavnost Seslání Ducha Svatého  Velké Meziříčí
1. 1.  
Sebranice u Boskovic
2. 1.  
Letovice
3. 1.  
Křetín
4. 1.  
Bohuňov
5. 1.  
Rozhraní
6. 1.  
Černá Hora
7. 1.  
Sulíkov
8. 1.  
Olešnice na Moravě
9. 1.  
Kunštát na Moravě
10. 1.  
Český Rudolec
11. 1.  
Lipolec
12. 1.  
Nové Sady
12. 1.  
Slavonice
13. 1.  
Cizkrajov
14. 1.  
Matějovec
15. 1.  
Volfířov
16. 1.  
Kostelní Vydří
17. 1.  
Dačice
18. 1.  
Staré Hobzí
19. 1.  
Budeč
20. 1.  
Budkov
21. 1.  
Tvarožná
22. 1.  
Krasonice
23. 1.  
Jemnice
24. 1.  
Brno-Žabovřesky
24. 1.  
Kdousov
25. 1.  
Velký Újezd u Jemnice
26. 1.  
Vratěnín
27. 1.  
Křenovice u Slavkova
28. 1.  
Dešná u Dačic
29. 1.  
Horní Slatina
30. 1.  
Třebětice u Dačic
31. 1.  
Rancířov
1. 2.  
Babice u Lesonic
2. 2.  
Domamil
3. 2.  
Stařeč
4. 2.  
Litohoř
5. 2.  
Lipník u Hrotovic
6. 2.  
Valeč u Hrotovic
7. 2.  
Dalešice
7. 2.  
Hrotovice
8. 2.  
Krhov
9. 2.  
Rokytnice nad Rokytnou
10. 2.  
Martínkov
11. 2.  
Myslibořice
12. 2.  
Horní Újezd u Třebíče
13. 2.  
Lukov u Moravských Budějovic
14. 2.  
Moravské Budějovice
14. 2.  
Nové Syrovice
15. 2.  
Čáslavice
16. 2.  
Jaroměřice nad Rokytnou
17. 2.  
Křoví
18. 2.  
Velká Bíteš
19. 2.  
Jinošov
20. 2.  
Jakubov u Moravských Budějovic
20. 2.  
Náměšť nad Oslavou
21. 2.  
Březník
22. 2.  
Mohelno
23. 2.  
Hartvíkovice
24. 2.  
Koněšín
25. 2.  
Pyšel
26. 2.  
Častohostice
27. 2.  
Rouchovany
neděle mezi 28. 2. a 6. 2.  Horní Kounice
28. 2.  
Únanov
1. 3.  
Běhařovice
2. 3.  
Jevišovice
neděle mezi 3. 3. a 9. 3.  Hostim
3. 3.  
Pavlice
4. 3.  
Brno-Líšeň-Duch Svatý
5. 3.  
Blížkovice
6. 3.  
Biskupice u Hrotovic
7. 3.  
Radkovice u Hrotovic
8. 3.  
Petrovice u Moravského Krumlova
9. 3.  
Višňové u Znojma
10. 3.  
Těšetice u Znojma
11. 3.  
Mikulovice u Znojma
12. 3.  
Vémyslice
13. 3.  
Oleksovice
14. 3.  
Trstěnice u Moravského Krumlova
15. 3.  
Horní Dunajovice
16. 3.  
Žerotice
17. 3.  
Prosiměřice
18. 3.  
Luleč
19. 3.  
Hostěradice
19. 3.  
Podolí u Brna
20. 3.  
Ochoz u Brna
21. 3.  
Drnholec
21. 3.  
Jevišovka
21. 3.  
Novosedly
21. 3.  
Nový Přerov
22. 3.  
Drnovice
23. 3.  
Těšany
24. 3.  
Otnice
25. 3.  
Březí u Osové Bítýšky
26. 3.  
Troubsko
27. 3.  
Perná
28. 3.  
Kobeřice u Brna
29. 3.  
Bavory
29. 3.  
Dobré Pole
29. 3.  
Dolní Věstonice
29. 3.  
Horní Věstonice
29. 3.  
Klentnice
29. 3.  
Mikulov na Moravě-sv.Jan
29. 3.  
Mikulov na Moravě-sv.Václav
29. 3.  
Pavlov u Mikulova
29. 3.  
Sedlec u Mikulova
30. 3.  
Troskotovice
31. 3.  
Deblín - Žernůvka (f. Deblín)
1. 4.  
Brod nad Dyjí
1. 4.  
Dolní Dunajovice
2. 4.  
Bošovice
3. 4.  
Dambořice
4. 4.  
Žarošice - Násedlovice (f. Žarošice)
5. 4.  
Archlebov
6. 4.  
Krumvíř
neděle mezi 7. 4. a 13. 4.  Bulhary
7. 4.  
Klobouky u Brna
8. 4.  
Boleradice
9. 4.  
Borkovany
10. 4.  
Radostín nad Oslavou
10. 4.  
Šitbořice
11. 4.  
Luka nad Jihlavou
11. 4.  
Moutnice
12. 4.  
Diváky
12. 4.  
Vysoké Studnice
13. 4.  
Kamenice u Jihlavy
14. 4.  
Bohdalov
15. 4.  
Jamné u Jihlavy
16. 4.  
Chlum u Třebíče
17. 4.  
Měřín
18. 4.  
Uhřínov
19. 4.  
Pavlov u Radostína nad Oslavou
20. 4.  
Zhoř u Jihlavy
21. 4.  
Telč
22. 4.  
Radkov u Telče
23. 4.  
Olšany u Dačic
23. 4.  
Palupín
23. 4.  
Popelín
23. 4.  
Studená
24. 4.  
Kostelní Myslová
25. 4.  
Mrákotín
26. 4.  
Růžená
27. 4.  
Panské Dubenky
28. 4.  
Komořany
29. 4.  
Královopolské Vážany
30. 4.  
Rousínov u Vyškova
1. 5.  
Urbanov
2. 5.  
Třebíč-Jejkov
3. 5.  
Rudíkov
4. 5.  
Břeclav-Poštorná
sobota mezi 4. 5. a 10. 5.  Vladislav
5. 5.  
Třebíč-zámek
6. 5.  
Červená Lhota
pondělí mezi 6. 5. a 12. 5.  Střížov-Číměř
7. 5.  
Brno-Kapucíni (rekt.)
8. 5.  
Třebíč-město
9. 5.  
Benetice
10. 5.  
Trnava u Třebíče
11. 5.  
Přibyslavice
12. 5.  
Předín
13. 5.  
Heraltice
14. 5.  
Želetava
15. 5.  
Stará Říše
16. 5.  
Nová Říše
17. 5.  
Rozseč u Třešti
18. 5.  
Dlouhá Brtnice
19. 5.  
Pavlov u Stonařova
20. 5.  
Opatov na Moravě
21. 5.  
Křižanov
22. 5.  
Heřmanov u Velké Bíteše
23. 5.  
Radešínská Svratka
24. 5.  
Osová Bítýška
25. 5.  
Moravec
26. 5.  
Tasov
27. 5.  
Ruda
28. 5.  
Bobrová
29. 5.  
Netín
30. 5.  
Obyčtov
31. 5.  
Práče
1. 6.  
Ostrov nad Oslavou
2. 6.  
Budišov u Třebíče
3. 6.  
Strážek
4. 6.  
Bory
5. 6.  
Hrádek u Znojma
6. 6.  
Hrabětice
7. 6.  
Hrušovany nad Jevišovkou
8. 6.  
Hevlín
9. 6.  
Brankovice
všední den mezi 9. 6. a 15. 6.  Jaroslavice
10. 6.  
Dražovice
11. 6.  
Dyjákovice
12. 6.  
Valtrovice
13. 6.  
Březí u Mikulova
všední den mezi 13. 6. a 19. 6.  Slup
14. 6.  
Popice u Hustopečí
15. 6.  
Hustopeče u Brna
16. 6.  
Němčičky
17. 6.  
Horní Bojanovice
18. 6.  
Pozořice
19. 6.  
Velké Němčice
sobota mezi 20. 6. a 26. 6.  Kurdějov
20. 6.  
Starovice
21. 6.  
Nemotice
neděle mezi 21. 6. a 27. 6.  Pouzdřany
22. 6.  
Šakvice
23. 6.  
Bořetice u Hustopečí
24. 6.  
Uherčice u Hustopečí
25. 6.  
Dyjákovičky
neděle mezi 25. 6. a 1. 6.  Strachotín
26. 6.  
Velké Pavlovice
27. 6.  
Starovičky
28. 6.  
Chvalovice
neděle mezi 28. 6. a 4. 6.  Lednice na Moravě
29. 6.  
Moravská Nová Ves
30. 6.  
Podivín
30. 6.  
Rakvice
1. 7.  
Lužice u Hodonína
2. 7.  
Tvrdonice
2. 7.  
Žarošice
3. 7.  
Mikulčice
4. 7.  
Břeclav
5. 7.  
Dačice, karmelitky
6. 7.  
Zaječí
7. 7.  
Velké Bílovice
8. 7.  
Okříšky
neděle mezi 8. 7. a 14. 7.  Vyskytná nad Jihlavou
9. 7.  
Lanžhot
10. 7.  
Prušánky
11. 7.  
Brno-sv.Jakub
12. 7.  
Brno-Grohova (rekt.)
13. 7.  
Brno-Žebětín - Brno-Kohoutovice (fil.)
14. 7.  
Brno-Staré Brno
15. 7.  
Brno-sv.Tomáš
16. 7.  
Brno-Zábrdovice
16. 7.  
Letonice
17. 7.  
Brno-sv.Janů
18. 7.  
Brno-Staré Brno - Brno-sv.Alžběta (fil.)
19. 7.  
Brno-Jezuité (rekt.)
20. 7.  
- Brno-sv.Leopold (fil.)
21. 7.  
Brno-Křenová
22. 7.  
Brno-sv.Maří Magdaléna (rekt.)
23. 7.  
Brno-sv.Michal (rekt.)
24. 7.  
Křižanovice u Bučovic
25. 7.  
Nevojice
26. 7.  
Bučovice
27. 7.  
Bohuslavice u Kyjova
28. 7.  
Lovčice u Kyjova
29. 7.  
Věteřov
30. 7.  
Milonice
31. 7.  
Ždánice
1. 8.  
Batelov
2. 8.  
Lechovice
2. 8.  
Znojmo-sv.Mikuláš
3. 8.  
Hvězdlice
4. 8.  
Chvalkovice u Bučovic
5. 8.  
Bohdalice
5. 8.  
Rostěnice
6. 8.  
Brumovice na Moravě
6. 8.  
Kučerov
7. 8.  
Čejkovice
8. 8.  
Dolní Bojanovice
9. 8.  
Ratíškovice
9. 8.  
Znojmo-sv.Kříž
10. 8.  
Hodonín
11. 8.  
Citonice
11. 8.  
Dubňany
11. 8.  
Přímětice
12. 8.  
Havraníky
12. 8.  
Konice u Znojma
12. 8.  
Šatov
12. 8.  
Znojmo-Louka
12. 8.  
Želetice u Kyjova
13. 8.  
Kobylí na Moravě
neděle mezi 13. 8. a 19. 8.  Znojmo-Hradiště
14. 8.  
Hovorany
15. 8.  
Mutěnice
16. 8.  
Šardice
17. 8.  
Božice
17. 8.  
Břežany u Znojma
18. 8.  
Kadov u Miroslavi
18. 8.  
Mašovice
18. 8.  
Vémyslice - Rybníky (f. Vémyslice)
19. 8.  
Loděnice u Moravského Krumlova
20. 8.  
Bohutice
20. 8.  
Hodonice
20. 8.  
Křtiny
všední den mezi 21. 8. a 27. 8.  Hnanice
21. 8.  
Miroslav
22. 8.  
Dyje
22. 8.  
Tasovice
23. 8.  
Načeratice
24. 8.  
Hluboké Mašůvky
25. 8.  
Našiměřice
25. 8.  
Olbramovice u Mor~ Krumlova
všední den mezi 25. 8. a 31. 8.  Strachotice
26. 8.  
Branišovice
neděle mezi 26. 8. a 1. 8.  Litobratřice
27. 8.  
Jiřice u Miroslavi
28. 8.  
Babice nad Svitavou
sobota mezi 29. 8. a 4. 8.  Popice u Znojma
29. 8.  
Vedrovice
30. 8.  
Vrbovec
31. 8.  
Ostrov u Macochy
1. 9.  
Brtnice
pátek mezi 1. 9. a 7. 9.  Rájec nad Svitavou-Jestřebí
2. 9.  
Jedovnice
2. 9.  
Jihlava-sv.Jakub
3. 9.  
Blansko
3. 9.  
Jihlava-Matky Boží
4. 9.  
Adamov
5. 9.  
Lipovec u Blanska
neděle mezi 5. 9. a 11. 9.  Rančířov u Jihlavy
6. 9.  
Stonařov
6. 9.  
Vysočany u Blanska
pátek mezi 7. 9. a 13. 9.  Doubravice nad Svitavou
7. 9.  
Střížov u Jihlavy
8. 9.  
Petrovice u Blanska
8. 9.  
Třešť
9. 9.  
Sloup v Moravském krasu
9. 9.  
Vílanec
10. 9.  
Brno-Husovice
10. 9.  
Kostelec u Jihlavy
11. 9.  
Nové Město na Moravě
12. 9.  
Žďár nad Sázavou-I
13. 9.  
Dobročkovice
13. 9.  
Nové Veselí
14. 9.  
Žďár nad Sázavou-II
15. 9.  
Jámy
16. 9.  
Sněžné na Moravě
17. 9.  
Fryšava pod Žákovou horou
18. 9.  
Dolní Cerekev
19. 9.  
Olešná na Moravě
20. 9.  
Herálec pod Žákovou horou
21. 9.  
Lomnice u Tišnova
22. 9.  
Štěpánov nad Svratkou
23. 9.  
Ivaň
23. 9.  
Nedvědice pod Pernštejnem
24. 9.  
Žďárec
25. 9.  
Dolní Loučky
25. 9.  
Křepice u Hustopečí
26. 9.  
Černovice u Boskovic
27. 9.  
Nosislav
27. 9.  
Unín u Tišnova
28. 9.  
Doubravník
28. 9.  
Újezd u Brna
29. 9.  
Olší u Tišnova
29. 9.  
Pohořelice
30. 9.  
Štítary na Moravě
1. 10.  
Bítov
1. 10.  
Chvalatice
1. 10.  
Korolupy
1. 10.  
Lubnice
1. 10.  
Šafov
1. 10.  
Vranov nad Dyjí
sobota mezi 2. 10. a 8. 10.  Stálky
2. 10.  
Šaratice
3. 10.  
Vranovice nad Svratkou
4. 10.  
Židlochovice
5. 10.  
Olbramkostel
6. 10.  
Nikolčice
neděle mezi 7. 10. a 13. 10.  Horní Břečkov
neděle mezi 7. 10. a 13. 10.  Lukov u Znojma
7. 10.  
Přísnotice
8. 10.  
Přibice
všední den mezi 8. 10. a 14. 10.  Starý Petřín
9. 10.  
Blučina
10. 10.  
Lančov
11. 10.  
Měnín
12. 10.  
Kuřim
13. 10.  
Veverská Bítýška
14. 10.  
Lažánky
15. 10.  
Svatoslav
16. 10.  
Deblín
17. 10.  
Předklášteří
18. 10.  
Čebín
neděle mezi 19. 10. a 25. 10.  Újezd u Černé Hory
19. 10.  
Vážany nad Litavou
20. 10.  
Lipůvka
21. 10.  
Veverské Knínice
22. 10.  
Tišnov
23. 10.  
Drásov
24. 10.  
Vranov u Brna
neděle mezi 25. 10. a 31. 10.  Brno-Královo Pole
25. 10.  
Milovice u Mikulova
25. 10.  
Valtice
26. 10.  
Brno-Žebětín
27. 10.  
Brno-Líšeň
27. 10.  
Brno-Židenice
28. 10.  
Kněžice u Třebíče
28. 10.  
Střelice u Brna
29. 10.  
Brno-Lesná
30. 10.  
Brno-Komárov
31. 10.  
Brno-Obřany
neděle mezi 1. 11. a 7. 11.  Bílovice nad Svitavou
1. 11.  
Brno-Komín
2. 11.  
Brno-Bystrc
3. 11.  
Brno-Řečkovice
4. 11.  
Dobřínsko
5. 11.  
Dukovany
6. 11.  
Čučice
7. 11.  
Ivančice
neděle mezi 8. 11. a 14. 11.  Horní Dubňany
8. 11.  
Nížkovice
9. 11.  
Moravský Krumlov
10. 11.  
Slavkov u Brna
11. 11.  
Medlov nad Jihlavou
12. 11.  
Vlasatice
13. 11.  
Bratčice
14. 11.  
Malešovice
15. 11.  
Pasohlávky
16. 11.  
Pravlov
17. 11.  
Dolní Kounice
18. 11.  
Modřice
19. 11.  
Moravany
neděle mezi 20. 11. a 26. 11.  Brno-Lískovec
neděle mezi 20. 11. a 26. 11.  Brno-sv.Augustin
20. 11.  
Ořechov-Všech svatých
neděle mezi 20. 11. a 26. 11.  Žatčany
21. 11.  
Prace
22. 11.  
Rajhrad
23. 11.  
Želešice
24. 11.  
Šlapanice u Brna
25. 11.  
Brno-Tuřany
26. 11.  
Ořechov-sv.Jiří
27. 11.  
Zbýšov u Brna
28. 11.  
Telnice
29. 11.  
Syrovice
30. 11.  
Neslovice
1. 12.  
Bedřichov u Lysic
2. 12.  
Blažovice
2. 12.  
Ostrovačice
3. 12.  
Vysoké Popovice
4. 12.  
Řeznovice
5. 12.  
Zbraslav u Brna
6. 12.  
Domašov
7. 12.  
Rosice u Brna
8. 12.  
Oslavany
9. 12.  
Benešov u Boskovic
10. 12.  
Boskovice
11. 12.  
Cetkovice
12. 12.  
Knínice u Boskovic
13. 12.  
Protivanov
14. 12.  
Horní Štěpánov
15. 12.  
Svitávka
16. 12.  
Vísky u Letovic
17. 12.  
Žďárná
18. 12.  
Rožná nad Pernštejnem
19. 12.  
Zvole nad Pernštejnem
20. 12.  
Rovečné
21. 12.  
Sulkovec
22. 12.  
Prosetín u Bystřice nad Pernšt~
23. 12.  
Lísek u Bystřice nad Pernštejnem
24. 12.  
Jimramov
25. 12.  
Rozsochy
26. 12.  
Bystřice nad Pernštejnem
27. 12.  
Dalečín
28. 12.  
Bořitov
29. 12.  
Lysice
30. 12.  
Dlouhá Lhota
30. 12.  
Vrbice u Břeclavi
31. 12.  
Rajhrad-těšitelky (f. Rajhrad)