Vychází další číslo Testimonium martyrii

26.7.2021

Už nějaký čas máte možnost nahlédnout do dalšího čísla bulletinu s názvem „Testimonium martyrii“ (Svědectví mučednictví). Tento pravidelný čtyřměsíčník o služebnících Božích Jana Buly a Václava Drboly vám přináší další zajímavé informace.

Nabídku nového čísla představuje Lukáš Janoušek: "V novém čísle najdeme např. zajímavý rozhovor s postulátorkou římské fáze beatifikačního procesu, kterou je JUDr. Maria Cristina Bresciani. Dále se dozvíte, jak se vypořádal Jan Bula s nástupem na své první působiště v Rokytnici nad Rokytnou, a co zažíval Václav Drbola v další farnosti v Bučovicích. Zajímavý je článek o nečekaném objevu po 58 letech, který souvisí právě s působením Václava Drboly. Povzbuzením může být také zvláštní uzdravení po dopravní nehodě, a nejen to."

Více ZDE